• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja VW Pietras

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#65
T4 jak żywcem wyjęty gdzieś ze wschodu Polski. A co do wydań kolekcjonerskich to nawet nie wiedziałem, że mamy UP-a w naszej skali. Passaty też bardzo ciekawie opakowane i estetycznie wykonane.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
#73
Widzę, że kolega zgarnął całą pulę prezentowanych VW z Al...ro;). Ale warto było, bo jeden lepszy od drugiego(y).
Do tej T5 z box-em też robiłem podchody, jest fantastyczna i moim zdaniem zwycięża minimalnie całą prezentację.
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#74
Widzę, że kolega zgarnął całą pulę prezentowanych VW z Al...ro;). Ale warto było, bo jeden lepszy od drugiego(y).
Do tej T5 z box-em też robiłem podchody, jest fantastyczna i moim zdaniem zwycięża minimalnie całą prezentację.
Zobaczyłem i nie mogłem się im oprzeć :), szybka decyzja i są już w mojej kolekcji.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki