• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja VW Pietras

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#42
Witajcie po dłuższej przerwie
dzisiaj pokaże dwa ciekawe zestawy VW...
Zestaw pierwszy z VW Up-ami, nie wiem jak go nazwać ponieważ nigdzie nie znalazłem na jego temat informacji. Wiem że podobne zestawy tyle że z modelami Audi występowały jako prezentowe - dziennikarskie...

Pudełeczko
20181009_070934.jpg
20181009_070944.jpg
20181009_070950.jpg
 
Ostatnio edytowane:

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#48
Oj, oj. Z dozowaniem napięcia to Ty chyba masz problem.;) Parę m-cy kompletna cisza i tu nagle BUM!! Rarytas za rarytasem. Daj nam trochę czasu aby się nacieszyć tym co już pokazałeś i prezentację rozciągnij w czasie. Co niektórzy z nas są już wiekowi( piszący te słowa też) i serducho może nie wytrzymać tak wielu emocji na raz:p
A, modele swoją drogą są kapitalne(y)i chyba pochodzą ze stajni Wikinga.
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#49
Oj, oj. Z dozowaniem napięcia to Ty chyba masz problem.;) Parę m-cy kompletna cisza i tu nagle BUM!! Rarytas za rarytasem. Daj nam trochę czasu aby się nacieszyć tym co już pokazałeś i prezentację rozciągnij w czasie. Co niektórzy z nas są już wiekowi( piszący te słowa też) i serducho może nie wytrzymać tak wielu emocji na raz:p
A, modele swoją drogą są kapitalne(y)
Rozumie, również i ja do najmłodszych się już nie zaliczam, dzieci i ten czas ucieka jak zły. Dodatkowo w ostatnich miesiącach skupiłem się na autobusach dlatego w wątkach modeli osobowych zastała cisza, dużo modeli jest jeszcze do pokazania, więc postaram się stopniowo nadrobić zaległości.
dziękuję za miłe słowa :)
 

Podobne wątki