• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja VW Pietras

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#24
No to szkoda, że nie w temacie, bo wszyscy by się dowiedzieli kto produkuje tak fajny model, a patrząc na niego to zrobiony jest naprawdę dobrze. I jak nie przepadam za VW to ten akurat mi się podoba.
Odpowiedź została udzielona odrazu na pv - osobie zainteresowanej dodatkowo podałem link do aukcji gdzie mógł kolega zakupić taki pojazd za grosiki co chyba nawet uczynił, więc na przyszłość troszkę trzeba wyhamować z pochopnymi ocenami,,, bo jest mi teraz głupio że nie pomogłem a tak w cale nie było.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#25
Odpowiedź została udzielona odrazu na pv - osobie zainteresowanej dodatkowo podałem link do aukcji gdzie mógł kolega zakupić taki pojazd za grosiki co chyba nawet uczynił, więc na przyszłość troszkę trzeba wyhamować z pochopnymi ocenami,,, bo jest mi teraz głupio że nie pomogłem a tak w cale nie było.
OK, masz rację. Ja zawsze uważałem, że przy prezentacji powinno się podać producenta modelu, bo nie każdy z nas zna wszystkie aktualnie wydawane modele i kto jest ich producentem. No, a jeśli chodzi o wydane kilka, kilkanaście lub też kilkadziesiąt lat temu to zapewne niewielka grupa osób potrafi ze zdjęcia rozpoznać producenta. Podobnie jest z markami i konkretnym modelem w danej marce pojazdu. Ty przynajmniej przy swoich prezentacjach podajesz markę i model, i chwała Ci za to, bo duża grupa kolegów nawet tego nie robi tylko wkleja same zdjęcia. Poza tym ja przyzwyczaiłem się do odpowiadania na tego typu pytania (o producenta) właśnie w temacie, a nie na PW. No ale każdy robi jak lubi... :)
 

Podobne wątki