• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja VW by Luc

Luc

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam w drugim temacie, gdzie pojawią się tym razem pojazdy spod znaku VW. W znaczącej przewadze, bohaterami będą Transportery i ich pochodne. Kilka sztuk u mnie parkuje, jednak ze względu na brak czasu na początek idą odkurzone fotki.

1. Volkswagen T1 + łódka (Wiking) z nowej serii
DSC-0562.jpg
DSC-0564.jpg
DSC-0565.jpg



2. Volkswagen T1 (Wiking). W tym przypadku widać, że forma przyczepy do najnowszych nie należy. Piękne oczko do haka :)

DSC-0566.jpg
DSC-0567.jpg
DSC-0568.jpg


cdn...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#4
Obydwa ciekawe. VW z serii T to kawał historii motoryzacji. Spotykane chyba na całym świecie. Szczególnie te pierwsze wersje.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#5
Pierwszego zapamiętałem dzięki zasłonką(y). Kapitalny zestaw, do którego przydałaby się dioramka z widokiem na jezioro. Ogólnie modele doceniane na rynku 1:1 i coraz droższe.
 
OP
OP
Luc

Luc

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Dziś kolejne dwa VW, ale nie z serii T. Nie znaczy to jednak, że nie będą to klasyki. Będą :)

3. Volkswagen Golf II (Herpa)

DSC-0228.jpg
DSC-0227.jpg
DSC-0229.jpg


4. Nieco bardziej na sportowo. Volkswagen Scirocco I.

DSC-0287.jpg
DSC-0285.jpg
DSC-0288.jpg
DSC-0289.jpg


cdn...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#9
Seria 70, to jedna z dokładniejszych produkcji starej Herpy. Scirocco bardzo fajne. Podoba się bardziej od Golfa.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#10
Mnie też Scirocco bardziej się podoba, ale to są drobiazgi, np spieprzony znaczek w Golfie. Irytujące jest, że Herpa wypuszczając modele bądź co bądź limitowane nie przykłada się do szczegółów :niepewny:.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 5
Samochody osobowe 15

Podobne wątki