• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 VII Gala Parowozów 2017

tkt2

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#1
VII Gala Parowozów odbędzie się w dniach 08.09.2017- 10.09.2017 i weźmie w niej udział 5 parowozów.
Udział wezmą: Ol49-59
TKt48-18
423.0145
oraz dwie nowości:
310.0134 „LITOVEL“

93.1360 „VENTILOVKA“


8.09.2017 (PIĄTEK)

10:00 Otwarcie bram Muzeum dla zwiedzających
12:00 – 18:00 Przyjazdy lokomotyw – uczestników Gali Parowozów 2017
18:00 – 22:00 Przerwa techniczna
22:00 – 23:00 Nocna Parada Parowozów
9.09.2017 (SOBOTA)

10:00 Otwarcie bram Muzeum dla zwiedzających
11:00 Uroczyste otwarcie Gali Parowozów 2017
12:00 – 18:00 Prezentacje lokomotyw na bocznicy Muzeum
10:00 – 18:00 Przejazdy Muzealnych Pociągów Specjalnych do Wrocławia, Świdnicy, Dzierżoniowa, Jawora i Strzegomia,
18:00 – 20:00 Przerwa techniczna
20:00 – 22:00 Plener fotograficzny
10.09.2017 (NIEDZIELA)

10:00 Otwarcie bram Muzeum dla zwiedzających
11:00 Uroczyste otwarcie Gali Parowozów 2017
12:00 – 18:00 Prezentacje lokomotyw na bocznicy Muzeum
10:00 – 18:00 Przejazdy Muzealnych Pociągów Specjalnych do Wrocławia, Świdnicy, Dzierżoniowa, Jawora i Strzegomia,
18:00 Zamknięcie Gali Parowozów 2017
informacje ze strony muzeumtechniki.pl
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#6
Każdy tu obecny dobrze wie że:
PARADA PAROWZOW- Wolsztyn
PAROWZJADA- Chabowka
GALA PAROWOZÓW- Jaworzyna Śl.
Naprawdę każdy? Skąd taka pewność..nie pamiętam żeby przy rejestracji trzeba było odpowiedzieć na pytania quiz'owe na ten temat by zostać przyjętym do grona użytkowników forum. Zwróciłem uwagę że informacja jest niepełna gdyż sam nie wiedziałem gdzie ta parada się odbywa. Ot co
[DOUBLEPOST=1502805102,1502804774][/DOUBLEPOST]Czy kolega @Pantograf mógłby wytłumaczyć co takiego napisałem aby zasłużyć na negatywy pod każdym moim wpisem? Aż tak trudno jest zrozumieć że podana informacja jest niepełna i na to zwróciłem uwagę
 

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
996 63 25
#7
Dopiero co się urodziłeś czy może koleją interesujesz się od wczoraj? A może przed chwilą jesteś tu na forum? I nie PARADA tylko GALA. Różnica nie duża, a bardzo znacząca. Jak podałem wyżej, parade masz w Wolsztynie... Gala w Jaworzynie Śl.

EDIT: Masz podane w poprzednim poście. Gdzie? Co? Jest. A też dałeś kciuka :) I jakoś nie będę nad tym się pochylal.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#8
Kolego Pantograf. Nie przesadzaj z tą wiedzą na temat tej Gali wśród uczestników tego forum. Ja na przykład tego nie wiedziałem, a czytam to forum od jego powstania. Miałem zadać to samo pytanie co kolega Mikl, tylko kolega mnie uprzedził. Kolega arturrs2 odpowiedział, i na tym sprawa powinna się zakończyć, a nie dawać koledze oceny negatywnej za zadane proste pytanie, bo ikonek popieram dla kolegi mikl jest 4 szt.
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#10
Po wejściu na stronę http://muzeumtechniki.pl/,
którą to zresztą kolega @tkt2 podał w pierwszym poście wszystko się wyjaśnia.
Zamiast się spinać, wystarczy czytać z uwagą i wykazać niezbędne minimum własnej inicjatywy w postaci chociażby wejścia na wspomnianą stronę a tam wszystko się rozjaśnia dla tych nie znających tematu.
Więcej luzu Panowie i życzliwości, chamstwem i pogardą daleko nie zajdziemy.

Dla jasności mógłby jakiś admin w tytule dopisać - Jaworzyna Śląska
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#11
Kolego @Pantograf. Ocenę nie doceniam dostałeś za użycie sformułowania że "każdy dobrze wie" po tym jak ja się zapytałem gdzie ta gala będzie się odbywać. Dla mnie to była językowa zaczepka którą była zupełnie zbyteczna. Pozdrawiam
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#12
Panowie, wycofajcie sobie te negatywne odwetowce, po co pluć na siebie jadem.
Wystarczy już że na forum jest paru fachowców gardzących całym światem poza kołem wzajemnej adoracji.
Chyba nie chcecie zniżać się do ich poziomu.
 
OP
OP
tkt2

tkt2

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#14
BILETY WSTĘPU

BILET „GALA PAROWOZÓW”
DOROŚLI: 25.00 zł / os.
DZIECI* I MŁODZIEŻ UCZĄCA SIĘ DO 18-TEGO ROKU ŻYCIA: 15.00 zł / os.

BILET ŁĄCZONY (GALA TECHNIKI ROLNICZEJ + GALA PAROWOZÓW)
DOROŚLI: 40.00 zł / os.
DZIECI* I MŁODZIEŻ UCZĄCA SIĘ DO 18-TEGO ROKU ŻYCIA: 25.00 zł / os.
*Dzieci do lat 3 – nieodpłatnie

Bilety do kupienia przed wejściem do Muzeum w dniu imprezy!
Co to Gala Techniki Rolniczej można znaleźć na stronie muzeumtechniki.pl
W roku 2015 , 2016 (w 2014 nie byłem więc nie wiem) wstęp na nocną paradę był darmowy, w tym roku pewnie też , ale żadnej informacji nie ma.
Informacje ze strony muzeumtechniki.pl
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#15
Dajcie spokój koledzy. Nie ma o co kopii kruszyć. Może niektórzy biorący czynny udział w życiu naszego forum nie wiedzą gdzie odbywa się która impreza, ale od czego jest wujek Google? Przecież wystarczy wpisać "gala parowozów" w okienku wujka Google i pierwszy link pokazuje gdzie się odbywa Gala Parowozów. Szkoda, że niektórzy zapominają o wyszukiwarkach internetowych. :(
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#16
Jasne że można sobie wyszukać w Google. Wszystko można znaleźć w Google. W końcu jak czegos nie ma w Google tzn że nie istnieje:) Mozna było rowniez podać link to wyszukiwarki z zapytaniem o Gale, ale chyba nie oto w tym chodzi. Ja głupi myślałem że temat się skończy na tym ze kolega oglaszajacy imprezę dopisze gdzie jest impreza ja podziękuje i tyle.
 
OP
OP
tkt2

tkt2

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#18
Na galę nie przyjedzie Ol49-59. Zamiast tego będzie Pt47-65.
Chociaż przy liście parowozów pisze że udział potwierdziło 5 parowozów to gdzie indziej (ale także na stronie muzeumtechniki.pl) pisze że udział potwierdziły tylko 4 parowozy:(
Kolejna informacja jest take że nie odbędzie się nocna parada:cry: zamiast tego w godzinach 20:00- 22:00 odbędzie się ,,Nocny Koncert Lokomotyw" na stacji Świdnica Miasto.
Liczę że na tym koncercie parowozy będą też jeździły żeby to przypominało paradę bo inaczej to ja nie jadę:(
Zawiodłem się:(
Więcej informacji na stronie muzeumtechniki.pl
Informacje ze strony muzeumtechniki.pl
[DOUBLEPOST=1504171170,1504170138][/DOUBLEPOST]Właśnie znalazłem informację na Facebooku że będą tam "paradowały" i to na trasie 10km !!!
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#19
Liczę że na tym koncercie parowozy będą też jeździły żeby to przypominało paradę bo inaczej to ja nie jadę
Pogrążeni w smutku, z tego powodu oczywiście, mówimy stanowcze nie imperialistycznym siłom które mącą klarowną wodę naszej gali.
A tak naprawdę siurku myślisz że ktoś Twoją deklaracją się przejmie, młodociany zarozumiały mośku.
 
OP
OP
tkt2

tkt2

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#20
Chciał pan mnie obrazić? A ja się nie przejmuje tym co napisałeś. Jak myślisz że teraz płacze w domu bo jakiś cwaniak chciał mnie obrazić to źle myślisz. Jest pare osób na tym forum które lubie i tylko do nich się odzywam. A pana i to co pan pisze mam gdzieś.
 

Podobne wątki