• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Video - tutoriale

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
#86
Skoro nasi "miszczowie" nie widzą sensu w edukacji nieprzebranych rzesz polskich modelarzy, musimy się posiłkować produkcjami zgniłego imperializmu.
Abstrahując od tego czy chcą czy nie chcą (bo nie znam chłopaków i zwyczajnie nie wiem) problem jest też inny. Zrobienie takiego filmiku wymaga sprzętu, zwłaszcza solidnego peceta który uciągnie montowanie filmu no i oczywiście odpowiedniego oprogramowania. Do tego trzeba się nauczyć filmować, oświetlać, montować, co też rzeczą prostą nie jest. Co gorsza, cały warsztat musi być urządzony tak by dało się filmować co się robi, a przecież wielu z nas nie ma nawet swojego stałego kącika modelarskiego. Chcąc nie chcąc to jest ogromne wyzwanie i rzecz wyjątkowo czasochłonna. I do realizowania raczej z kimś, a nie samemu. Ja kiedyś chciałem zrobić filmik ze składania tych moich malizn, ale na razie nie ma szans. Mój komputer tego nie uciągnie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dla początkujących 1

Podobne wątki