• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

V Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej. Edycja H0 - Stacja Muzeum - 16-17 października 2021

Reakcje
35 25 0
#22
Podziękowania dla Stacji Muzeum za organizowanie i to jedna po drugiej pokazów modelarskich. Oby tak dalej.
Odkrycie sezonu to prezentowana publicznie pierwszy raz stacja Janowo. Moim zdanie wchodzi od razu przebojem do czołówki stacji modułowych poprzez połączenie funkcjonalności i malowniczości.
Żeby wzbudzić emocje, powiem, że pozostała dwójka medalowa to Podgórki i niemiecka stacja pokazywana w Iławie( przepraszam ale nie zapamiętałem nazwy bo trudna). Listę przebojów stacji biorących udział w imprezach rozpocznę w oddzielnym temacie.
W tą niedzielę Radom górą.
 
OP
OP
Stacja Muzeum
Reakcje
95 5 0
#23
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wystawy, w szczególności chłopakom z Mazowieckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei, Klubowi Modelarzy Kolejowych „Radomiak”, ks. Januszowi Grygierowi, Michałowi Nowickiemu i Zbigniewowi Jędruchowi. Dziękujemy także zwiedzającym, których było prawie 1,7 tys. Oddzielne podziękowania należą się sponsorom: DB Cargo Polska S.A. i Fundacji Grupy PKP.

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok na VI Warszawskiej Wystawie...

Tymczasem zamieszczamy kilka zdjęć :)

IMG_3358.JPG


IMG_3363.JPG


IMG_3369.JPG


IMG_3378.JPG


IMG_3380.JPG


IMG_3382.JPG


IMG_3393.JPG


IMG_3409.JPG


IMG_3417.JPG


IMG_3419.JPG


IMG_3421.JPG


IMG_3450.JPG


IMG_3480.JPG


IMG_3485.JPG


IMG_3501.JPG


IMG_3573.jpg
 

Brejlovec

Moderator Działu Imprezy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
SMK Katowice
Reakcje
819 15 0
#25
Odnośnie części rozmów podczas imprezy dotyczących barki i fiatów. Co prawda typ barki dalej nie ten ale :)

Zobacz załącznik 846024 Zobacz załącznik 846026


źródło:
https://rzecznyuniwersytetludowy.pl...SUeL4lpf8jpbSs1bHgc3KHTH6jLfJU2nMT4UW4CasF-lk
Super zdjęcia!
Pamietam jak kiedyś (chyba początek lat 80-tych) zestaw pudeł z pchaczem najechał na ostrogę, chyba pod Opolem i pierwsze pudło "nieco przybrało wody". Potem była "wyprzedaż" Maluchów po obnizonej cenie.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#38
Jedyne czego brakowało, to dbałość o przestrzeganie przepisów. Wiem, wiem. Na moim fragmencie szlaku też brakowało wskaźnika W31. Na powyższym jednak filmie jest kilka poważniejszych nieprawidłowości. Na szczęście widzowie mieli trudny dostęp do tego miejsca i mogli tego nie wyłapać. Sygnalizacja świetlna także działała nieprawidłowo.
Ale może to tylko dla mnie jest problem :)
 

Podobne wątki