• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

V Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej. Edycja H0 - Stacja Muzeum - 16-17 października 2021

Reakcje
188 0 0
#5
"Radomiaki" mają jakąś stronę www? Nie mogę znaleźć. Chciałem rzucić okiem co mają w rękawie (tzn. czy warto się wybrać)....
K.K.M.K Radomiak to zaledwie dwuosobowa ekipa zapaleńców która buduje swoją makie
tę w zaciszu domowym na miarę swoich umiejętności. Nie posiadają swojej strony www jak też nie udzielają się na tym forum choć są bacznymi obserwatorami i czerpią z doświadczeń modelarzy. Nie są również częstymi bywalcami imprez ale można ich było zobaczyć w Krakowie, Piotrkowie, Włocławku czy Żyrardowie, jednak w Warszawie prawdopodobnie będzie stacja która powstaje pod wpływem wakacyjnego
pobytu w Bieszczadach.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.645 133 3
#7
No właśnie, w Sali Lustrzanej jest mało miejsca. Czy ustawią makiety w kształt U tak jak kiedyś, czy inaczej? No i jeszcze święcone dioramki dochodzą, to gdzie oni to wszystko zmieszczą? Przydałby się jakiś szkic ustawienia makiet albo chociaż ich lista...
Nie będzie to klasyczne U. Ale nie wiele też się zmieści. Dziś wróciłem z FREMO w Wołowie tak więc schemat wrzucę na początku tygodnia.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.645 133 3
#8
Układ makiety.
W korytarzu będą wystawione dioramy ks. Grygiera
Żółte kwadraty to gabloty, w których będzie prezentowany tabor kolejowy jak i pojazdy

1634026030625.png
 
Ostatnio edytowane:

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#20
Widzę, że mój Fiacik w centrum uwagi, a to jego debiut na imprezach ;)

Cieszę się Harry, że udało nam się zamienić parę słów na żywo, mam nadzieję, że okazji będzie teraz więcej niż przez ostatnie 1,5 roku.
 

Podobne wątki