• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

V Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej. Edycja H0 - Stacja Muzeum - 16-17 października 2021

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.478 158 2
#41
Jedyne czego brakowało, to dbałość o przestrzeganie przepisów. Wiem, wiem. Na moim fragmencie szlaku też brakowało wskaźnika W31. Na powyższym jednak filmie jest kilka poważniejszych nieprawidłowości. Na szczęście widzowie mieli trudny dostęp do tego miejsca i mogli tego nie wyłapać. Sygnalizacja świetlna także działała nieprawidłowo.
Ale może to tylko dla mnie jest problem :)
Pamiętaj, że większość widzów korzystała z pomocy rodziców, żeby coś zobaczysz a dla tych widzów to licz się to, żeby się coś działo, żeby coś jeździło.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#42
Jedyne czego brakowało, to dbałość o przestrzeganie przepisów. Wiem, wiem. Na moim fragmencie szlaku też brakowało wskaźnika W31. Na powyższym jednak filmie jest kilka poważniejszych nieprawidłowości. Na szczęście widzowie mieli trudny dostęp do tego miejsca i mogli tego nie wyłapać. Sygnalizacja świetlna także działała nieprawidłowo.
Ale może to tylko dla mnie jest problem :)
Michał przede wszystkim to brakowało obsługi a reszta jest tego pokłosiem.
 

Podobne wątki