• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA - Brodagaz

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Myślałem że to 43-ka jak mi go pokazałeś kilka dni temu a to 1/87.:eek: No wygląda bardzo ładnie i zdecydowanie wygrywa z Herpą czy Athearnem pod względem wykonania amerykańskich ciężarówek. Ładnie pomalowany, powłoka chyba nie jest tak gruba jak na Ogórkach. Jedyną rzeczą, która może trochę razić jest grubość poręczy, ale tak poza tym miłe zaskoczenie.(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Kapitalnie są te nowości od brekiny jeśli chodzi o Amerykańskie ciężarówki . Muszę się zaopatrzyć w taki model . Jeśli chodzi o ten otwór to ja ostatnio temat załatwiłem tak że zmierzyłem suwmiarką średnice sworznia naczepy . Następnie dobrałem odpowiedni gwóźdź . Nagrzałem go i wbiłem delikatnie w siodło . Potem pod siodłem delikatnie podpiłowałem nadtopione resztki i wszystko gra .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Freightlinery. Forma znana i wg. mnie jak za te pieniądze dość poprawna, naczepa jest jaka jest, zawsze można zmienić. Jeżeli chodzi o Chevroleta , to tu jest podobnie, chociaż forma konia odstaje już dużo bardziej...
Kenwortch od Brekiny. To widać ogromny przeskok jakościowy i aspiracje by być w czołówce jeżeli chodzi o ciężarówki z USA w skali H0. :eek: Moim skromnym zdaniem nie osiągnięto tu poziomu firmy Athearn, ale jest blisko... :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Świetny model Kenwortha. To kopia tego z IXO w skali 1:43. Poskanowali ciężarówki to teraz będą robić nie tylko w 1:43.
Pięknie ten model jest zrobiony, podoba mi się, a najlepiej wygląda z amerykańską naczepą do przewozu żywca. Idealnie spasowany.
Z tego co się dowiedziałem, otwór w siodle pasuje do naczep Athearna.
Muszę się w taki model zaopatrzeć.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
Świetny ten model jest(y), ja swojego spiąłem z podkontenerówą athearna i przy okazji wyszło co innego, średnica kół brekiny to 13mm, athearn
ma 12,8, niby niewiele ale wystarczy żeby był widoczny skos, są jeszcze alternatywy w postaci Walthers, Atlas, Trainworx i mam nadzieję że już niedługo Rapido Trains.
Jeżeli chodzi o porównanie z athearnem to brekina ma znacznie więcej detalu, natomiast powłoka lakiernicza i chromy według mnie są bardziej naturalne w athearnie.
Jeżeli Brekina wypuści Macka R albo B, to wtedy można będzie zrobić takie rzetelne porównanie.
 

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Kapitalna ta naczepa do przewozu żywca. (y) Jestem pod wrażeniem wykonania. Jednak Athearn robił rewelacyjnie te miniaturowe modele. Taką widziałbym u siebie.
Maciek to jest Lonestar models.
 

Załączniki

Podobne wątki