• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA - Brodagaz

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
Fajna kolorystyka tego zestawu ,a naczepa lepsza od samego konia ,który sie średnio udał ,nos troka jest do przyjęcia ale górna część kabiny wygląda jak od lokomotywy ,za to ta chromowana owiewka wygląda świetnie .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Podczas oglądania prezentacji miałem wrażenie, że całość zupełnie się nie zgrywa. Świetna naczepa i bardzo słaby ciągnik, średnio tu pasujący. Ktoś miał dobry zamysł, ale wyszło jak wyszło. :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Fajna kolorystyka tego zestawu ,a naczepa lepsza od samego konia ,który sie średnio udał ,nos troka jest do przyjęcia ale górna część kabiny wygląda jak od lokomotywy ,za to ta chromowana owiewka wygląda świetnie .
Ogónie fajnie się prezentuje , ale również mam wrażenie że ciągnik mocno odstaje od naczepy .
Podczas oglądania prezentacji miałem wrażenie, że całość zupełnie się nie zgrywa. Świetna naczepa i bardzo słaby ciągnik, średnio tu pasujący. Ktoś miał dobry zamysł, ale wyszło jak wyszło. :)
To mógł by być ładny model :p Naczepa wygląda jak by była z innej skali ;)
Dzięki Panowie za komentarze :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Freightliner bardzo fajny. Natomiast naczepa, a szczególnie jej grafika do mnie nie przemawia. Wygląda jak naklejka. Poza tym zamalowałbym pomarańczowe światło z tyłu, bo w USA nie ma migaczy pomarańczowych.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Freightliner bardzo fajny. Natomiast naczepa, a szczególnie jej grafika do mnie nie przemawia. Wygląda jak naklejka. Poza tym zamalowałbym pomarańczowe światło z tyłu, bo w USA nie ma migaczy pomarańczowych.
Mam Volvo F z takim malowaniem więc podejrzewam że to jakaś firma europejska dlatego też ma pomarańczowe kierunki w naczepie i jest to fabryczne malowanie, naczepy tego typu w malowaniach typowo amerykańskich jeśli już miały malowane światała to były one czerwone , także tu błedu nie widzę.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Dzięki Panowie za komentarze :)
Dziś nowość od Brekiny , niestety ceny są takie sobie jak za sam ciągnik no ale ....
Model ma jedną wadę, siodło ma za mały otwór i nie można podpiąć naczep firm , Herpa, AWM i innych.
IMG_4097a.JPG
IMG_4098a.JPG
IMG_4096a.JPG
IMG_4100a.JPG
IMG_4102a.JPG

IMG_4095a.JPG

IMG_4145a.JPG
 

Podobne wątki