• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA - Brodagaz

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
W tym temacie zawsze można spotkać coś ciekawego (nie koniecznie ładnego :ROFL:) z USA. Wydaje mi się , że forma jest z firmy CON-COR. W jednym z bardzo starych katalogów Herpy, są zdjęcia modeli w pudełkach tej firmy.
Poszukałem też w google i pokazany model był sprzedawany w opakowaniu , gdzie były obydwa logo.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Rewelacyjny ten zestaw z Norscota. To jeden z lepiej odwzorowanych Peterbiltów w naszej skali. Szkoda, że nie ma zrobionego wnętrza kabiny. Natomiast kapitalnie wyglada naczepa. Zupełnie inna konstrukcja niż widywane u nas. Ładunek tylko pełnia ten zestaw. Gratuluję zdobycia takiego kapitalnego zestawu z amerykańskich highway-ów. (y)(y)(y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ciekawy Amerykański duet. Najlepsze jak dla mnie naczepy - kawał żelaza! :D O ile pierwszy zestaw z tym małym spychem wygląda zabawnie, to już ten drugi ma co wieźć (przynajmniej optycznie, bo wagowo może być podobnie :ROFL:).
 

Podobne wątki