• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Zapomniałem zapytać, co to za marka? Mam podobnego, tylko ze skrzynią i nie mogę znaleźć jaki to model... :niepewny::ostrozny:
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Co Ty tą laskę tak promujesz wszędzie? Pełno jej wszędzie jak Lewandowskich.:ROFL:
Fajny, stary amerykaniec. Biorąc pod uwagę jak słabo jest z amerykańskimi modelami w tej skali to każdy cieszy, który się pojawi.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Kolejny Athearn na naszym forum... Amerykański model i do tego malowanie nie pozostawiające żadnych złudzeń... :D Sam pojazd wg. mnie jest paskudny, ale amerykanie chyba nigdy nie byli mistrzami designu...:ROFL: Tak czy inaczej, ciekawa pozycja w kolekcji.

Nie ma jak CocaCola. Patrząc na te zdjęcia to teraz żałuję, że nie kupiłem takiego... :( A miałem okazję...:podstepny:
Maćku, na tamtych zdjeciach wyglądał chyba nawet lepiej.... :ROFL:
 

Podobne wątki