• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA-Arek62

arek62

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#1
Witam
Tematem USA zajmuję się od 2002 roku.
Mam trochę interesujących modeli samochodów ciężarowych,które chętnie wam w najbliższych dniach i miesiącach pokażę.
Chętnie usłyszę wasze opinie na temat przedstawianych modeli.
Do miłego.[DOUBLEPOST=1411399122,1411398405][/DOUBLEPOST]
image.jpg
image.jpg
image.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#2
Witaj na forum. Pokazuj swoją kolekcję, komentuj w tematach innych użytkowników forum i baw się dobrze.:)
Bardzo ciekawy ten model do przewozu samochodów. Jakbyś jeszcze napisał co to za marka i kto jest producentem to było by fajnie. :)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#3
Jako że kocham autotransportery obok tego na pewno nie przejdę obojętnie. Jest boski. szczególnie ta zabudowa. Szkoda że jeszcze żadna firma nie odwzorowała europejskiej zabudowy. Jakiego to producenta i czy zabudowa ma ruchome elementy?
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#4
Witaj na forum :),,super model ale tak jak koledzy przychylam się z prośbą abyś opisał model (y),,Markę i firmę która go wyprodukowała :)..pokazuj dalej swoją kolekcję i nie zapominaj o innych kolegach z forum(y)
 
OP
OP
arek62

arek62

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Muszę powiedzieć,że jestem bardzo miło zaskoczony zainteresowaniem ze strony kolegów.
A wiec ten model jest kupiony gotowy.
Wykonany jest na bazie modelu Forda firmy Herpa.
Firma , która zleciła wykonanie całej nadbudowy i przyczepy jest Lonestar nr art. #5030 z USA.
Wykonali w sómie 200 modeli.
Mój ma numer 166/200.
Czekałem na niego prawie rok.
No niestety jak sie kupuje modele z USA to trzeba sie uzbroić w dużą cierpliwość. Obojętnie czy są to modele kolejowe czy samochodowe.[DOUBLEPOST=1411407093][/DOUBLEPOST]
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#9
Również witam na forum nowego kolegę.
No i ja nie zabłysnę niczym czego koledzy wcześniej już by nie napisali. Wrażenie MEGA!! Fantastyczny zestaw z mnóstwem detali, starannie wykonany. Z niecierpliwością czekam na kolejną prezentację i jestem ciekaw co w niej tym razem nam pokażesz.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#11
Widzę, że już zdążyłeś zrobić drugi pokaz w czasie jak pisałem komentarz do pierwszej prezentacji. :D
I ona a raczej ten Peterbilt również powaliły mnie na kolana. Jest PRZEPIĘKNY :eek: Zakochałem się w nim :love: Odsprzedaj mi go proszę:ostrozny:
 
OP
OP
arek62

arek62

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#12
Na dzisiaj mój ostatni model.
Model ten wykonany jest przez firmę Classic Mint.
Jest to Peterbilt 379 Tractor(3 axle) W/Sleeper- Red.
Wykonany jest całkowicie z mosiądzu- ręczna robota z Chin dla amerykańskich zleceniodawców.
W przyszłości postaram sie o lepszą jakość zdięć.
Te robiłem IPadem dlatego sorry.
Do miłego usłyszenia:)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#13
Szczerze? Nie wierze że to 1:87 :D Musisz mnie jakoś do tego przekonać, amerykańskie ciężarówki w 1:87 nie sa tak zarąbiste i dokładne :p
Mam podobne wrażenia prawdę mówiąc.... :gwizd:
Model ten wykonany jest przez firmę Classic Mint.
Jest to Peterbilt 379 Tractor(3 axle) W/Sleeper- Red.
To taki amerykański "SAW Models" chyba w takim razie bo wygląda fantastycznie i wykonany jest równie doskonale jak modele Seweryna. :)
 
OP
OP
arek62

arek62

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#17
Naprawdę to ostatni na dziś.
Producent ten sam.
A model to Talbert 55SA Lowboy Trailer (4axle)-Red
Pasujący do tego czerwonego ciągnika powyżej.
Wszystko 1:87.
 
OP
OP
arek62

arek62

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#19
Panowie
Musicie przyznać Chińczyk potrafi.
Ja czekam z niecierpliwością na model polskiej lokomotywy z firmy Schlesienmodell i mam nadzięję ,że bedą tez pięknie zrobione
Jak modele moich samochodów.:)
 

Podobne wątki