• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA - Acidez

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#61
To jeden z lepiej zrobionych Peterbiltów. Norcot się naprawdę przyłożył. Szkoda tylko, że nie zrobił nic we wnętrzu kabiny. Kenworth też jest świetnie odwzorowany.
Ty jak widzę, kupiłeś zestaw z naczepą i wygląda on rewelacyjnie. Mnie się nie udało, a z chęcią nabyłbym kilka pasujących naczep do tych norscotowych ciągników.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
#69
O kur.....! Taki zestaw chcę i ja! :D To jest właśnie ta jakość i szczegółowość której sobie wszyscy życzymy. Naczepy podkontenerowe od Athearn-a to też inna bajka... :love: Na koniec porównanie trzech producentów za które duży plus! Tu nie ma nawet czego komentować... :ROFL:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#70
Kapitalne malowanie tego Freightlinera. (y) podoba mi się. Z puszką Maersk idealnie się zgrywa. No a podkontenerówka, to jak zwykle u Athearna full wypas. Piękny zestaw trafiłeś... (y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#76
Peterbilt bardzo ciekawy, choć to malowanie akurat nie podchodzi mi. Ale dobrze, że wreszcie ktoś zaczął w naszej skali robić te ciężarówki. Miejmy nadzieję, że będą kolejne ciągniki siodłowe innych marek.
 
OP
OP
Acidez

Acidez

Aktywny użytkownik
Reakcje
812 0 0
#80
Cześć, widzę, że opinie na temat malowania tego Peterbilta są podzielone. Mi osobiście podoba się ten amerykański tuning. :) Specjalnie dla zwolenników klasyki zrobiłem też zdjęcia z czarnym 389:
IMG_20220610_232642.jpg
IMG_20220610_234405.jpg
 

Podobne wątki