• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA - Acidez

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#41
Naczepa świetna, a ciągnik... No cóż, trzeba go troszkę podrasować i jest szansa na optyczne zmniejszenie tych wysokich szyb. Przydałoby się dać mu blendę chromowaną i będzie wyglądał dużo lepiej.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#47
Piękny model! :) Super, że trafił do kolejnego fana ciężarówek z za oceanu. :) Athearn to klasa sama dla siebie. Zgadzam się z Tomkiem w 100%, od teraz zbieranie będzie inne niż kiedyś... :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#48
Ten Ford jest tak brzydki, że aż piękny. Ciężko mi od niego wzrok oderwać. Mam kilka sztuk i jestem bardzo zadowolony. Gratuluję kupienia pierwszego. (y)
 
OP
OP
Acidez

Acidez

Aktywny użytkownik
Reakcje
798 0 0
#49
Cześć, dziękuję za miłe komentarze. Dzisiaj mam do zaprezentowania nowość od Brekiny i cieszę się, że takie nowości się pojawiają. Na horyzoncie już jest kilka kolejnych ciężarówek, których nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieję, że nie zapomną o naczepach do nich i w przyszłości też się pojawią. :)
IMG_20220308_170911.jpg
IMG_20220308_171229.jpg
IMG_20220308_171120.jpg
IMG_20220308_171734.jpg

I tu jeszcze mały mankament, którego w modelu za tę cenę chyba nie powinno być ;)
IMG_20220308_171326.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#50
Dobrze że się pojawiły te ciężarówki z USA w wydaniu Brekiny chociaż tak do końca nie wiadomo czy produkują je sami czy robi to ktoś za nich :)
Ceny są delikatnie przesadzone ale cytując klasyka :''Tanio to już było''
Gratuluje nabytku , dobrze że mam bo była by zazdrość :) :) :) ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#52
Model jaki jest każdy widzi. Mam i jestem zadowolony. Malowanie Twojego egzemplarza też ciekawe.

ciężarówki z USA w wydaniu Brekiny chociaż tak do końca nie wiadomo czy produkują je sami czy robi to ktoś za nich :)
Nazywając to po imieniu, trzeba powiedzieć, że właścicielem firmy produkującej jak i sprzedającej te modele jest Klaus Kiunke. To ten sam, który zaczynał działalność zakładając sklep Model Car World. Teraz ma sporo firm modelarskich, które produkują i sprzedają modele.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#57
Świetny model. Gratuluję posiadania. (y)
Od razu przypominają mi się czasy przełomu lat 60 i 70 ubiegłego wieku, ruch hippisowski i koncert w Woodstock.
 

Podobne wątki