• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Uprzywilejowane Mateusza

MateuszTST

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Cześć! Jestem tu nowy, forum przeglądałem z gościa, i postanowiłem sie zarejestrować.

W tym temacie chciałbym pokazać moją skromniutką kolekcję pojazdów uprzywilejowanych, którą planuje stale powiększać..

Na pierwszy rzut słynne Sprintery (Herpa/Adam-Modellbau 10813 i 10816), modele dosyć oklepane ale też limitowane dlatego chciałem mieć je w swojej kolekcji.









Następnym modelem jest także słynne Vito Służby Celnej z numerem bocznym 45/05. (Herpa/Adam-Modellbau 09809-2)





Komentarze mile widziane;)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#3
Witamy witamy ;). Modele znane nam Wszystkim bardzo dobrze, chyba większość z Nas je posiada. Gratuluję skromnej (od czegoś trzeba zacząć) ale ciekawej kolekcji. Pozdrawiam.
 
OP
OP
MateuszTST

MateuszTST

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Dziękuję za komentarze...

Dzisiaj przedstawię dwa pozostałe i ostatnie modele.

Pierwszym jest raczej znany Mercedes-Benz Atego zabudowany przez firmę Ziegler o oznaczeniu LF 10/6 (GBA 0,6/10). Herpa 049146











A drugim jest także słynny w tym środowisku Actros także zabudowany przez Zieglera, model już troszkę starszy, obecną poklejoną kabinę planuję wymienić na MP2/3. Oznaczenie HLF 2000, I.D. nieznane :gwizd: (obecnie nie ma już tych papierowych naklejek)








I razem (przepraszam za jakość).

 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#8
Mateusz... wiem że zaczynasz, ale wydaje mi się że to co zrobiłeś z modelami ... :mamdola: to tylko im szkodzi tzn wygląd pościągaj te "oznaczenia" i według mnie będzie dużo lepiej to wyglądało. Modele same w sobie są OK :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#9
Początki w modelarstwie bywają trudne;)
Modele ciekawe, ale podpisuję się pod tym co napisał Rysa.:)
 
OP
OP
MateuszTST

MateuszTST

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Wiem, wiem. Tych oznaczeń już nie ma dawno bo zdjęcia mają pół miesiąca...

Jak wpadną kalki, to będą ale na razie nie mam talentu żeby coś zrobić :D