• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja UniQ

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#81
Naprawdę Twój model nie różni się niczym od 1:1 dodatki które porobiłeś są kapitalne i jeszcze to wszystko w zestawie z EuroTech :) Gratuluję świetnej pracy.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#82
Ten model podobał mi się nawet bez przeróbek, ale po Twojej pracy jest genialny. Typowy pojazd w rękach prywatnych, który można do teraz spotkać na drogach. Wiele takich detali jak obrysówki, skrzynki, fartuch w naczepie dodają pełnego realizmu. Jak zawsze super! ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#84
Jak zwykle kawał dobrej roboty. To Iveco samo w sobie jest jednym z ciekawszych i bardziej realistycznych modeli w barwach odrdzewiaczy.
 
OP
OP
UniQue

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#87
Z góry przepraszam za brak aktywności :) postaram się trochę nadrobić zaległości.

Dziś prezentuję model w barwach niemieckiej firmy "Franz Fischer". na pierwszy rzut idzie model w którym się troszkę bazowałem na oryginale :)
Jest to pierwszy z 4 które aktualnie posiadam w tych barwach.

Model całość Herpa, po moich przeróbkach.

7. Volvo FH4 460 "Franz Fischer"
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#91
Z góry przepraszam za brak aktywności :)
Modele może i rzadko pokazujesz, ale opłaca się czekać... (y) Kolejny rewelacyjnie wyglądający zestaw zrobiłeś. Masz dar do tych dodatków, a to właśnie one nadają charakter tym miniaturkom. Trudno oderwać wzrok od Twoich prezentacji. (y) Jestem pod wrażeniem...
 
OP
OP
UniQue

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#92
To pod kontenery jest? Czy pod bdf?
Kolego dobrze że pytasz, dałem ją tam specjalnie żeby delikatnie zapowiedzieć kolejną prezentację ;) cały model również ukończony więc niebawem się tutaj ukaże :) co to będzie zobaczycie sami ;) pasuje na nią zarówno buda BDF jak i kontener :) ale które z tych przewozi to już wkrótce.....
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#93
Pięknie dopieszczone jest to Volvo. To jest ten model, który oryginalnie został wypuszczony ze spoilerami? Jeżeli tak to muszę przyznać, że bez nich prezentuje się dużo lepiej pod beczką.
 
OP
OP
UniQue

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#94
To jest ten model, który oryginalnie został wypuszczony ze spoilerami? Jeżeli tak to muszę przyznać, że bez nich prezentuje się dużo lepiej pod beczką.
Zgadza się :) oryginał miał spojlery boczne plus górną owiewkę, ale kabina poszła pod młotek :D spojlery wyciąłem i wygląda duuuużo lepiej i bliżej mu przede wszystkim do oryginału :)