• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja UniQ

OP
OP
UniQue

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#62
Witam po tak dłuuuuugim okresie przerwy w mojej prezentacji... trochę pilnych spraw w życiu prywatnym było, ale też i znalazłem czasem chwilę na to co mi tak sprawia przyjemność :) Dziś pogoda aż się prosi o cykanie fotek na dworku zatem wystawiłem makietkę, modele na parking aparat w dłoń i napstrykałem :p

Model składak, całość Herpa, wszystko po moich modyfikacjach, malowaniu, kalkach itd.

5. Scania R480 + naczepa podkontenerowa Krone z puszkami 20ft
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

i ostatnie takie z oddali... niestety makietka prezentacyjna mała i wszystko w koło widać :p

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania! :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#64
Bardzo fajny składak Ci wyszedł. Pięknie wygląda ze wszystkimi dodatkami. Makieta też bardzo fajna i zdjęcia na niej to pełen realizm. Podoba mi się (y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#65
Fenomenalny zestaw stworzyłeś :) Jeden i drugi kontener ma barwy znane i które bardzo lubię.Dodatki które dodałeś do modelu są świetne,dzięki czemu Scania na Twojej makiecie wygląda jak fotki robione na jakimś dzikusie :)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
#67
Model wygląda rewelacyjnie a te wszystkie dodatki powodują że wygląda jak prawdziwy a nie jakiś tam model :) naprawdę jestem pod wrażeniem tak perfekcyjnie wykonanej pracy i gratuluję takiej Scani(y) a dioram też wygląda super.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#68
Świetnie się prezentuje ta scania po Twoich przeróbkach . Naczepa z tymi podwieszonymi przewodami na tyle równie świetna . Tylko pierwszy kontener powinien być drzwiami do kabiny .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#72
Dwa ciężkie tematy idealnie pasują do takiego zestawu. Całość wygląda bardzo realistycznie dzięki tej makiecie.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#73
WOW!!! Pięknie wykonany model , jak i sama prezentacja. Do takiej "petardy" jak nic , przydałyby się ze dwa Athearn-y w wielkości 20'ft :D.
 

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#74
Model podoba mi się swojsko się prezentuje,mogłeś dać mu tablice rejestracyjne z Sochaczewa tam dużo takich zestawów lata.
 
OP
OP
UniQue

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#75
Dziś kolejny model, widniał już w starym temacie który został usunięty a teraz prezentuję go jeszcze raz, gdyż został jeszcze trochę zmodyfikowany.

Cały skład Herpy + moje dodatki i wiele godzin prac przy nim :p

6. Iveco Eurotech BDF "Pepsi"
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania ;)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
#80
Model wygląda rewelacyjnie(y)te wszystkie dodatki wyglądają kapitalnie(y)widać że dużo profesjonalnej pracy zostało w niego włożone:)gratuluję.