• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja UniQ

OP
OP
UniQue

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 2 0
#42
Był tydzień urlopu w pracy to i model się kolejny ukończył ;) Odnośnie pomysłu to jadąc gdzieś w trasie mijałem bardzo podobny zestaw z prawie identycznym ładunkiem i postanowiłem to odwzorować w naszej skali, a co z tego wyszło... oceńcie sami.

Ciągnik siodłowy jak i naczepa oczywiście Herpy.

4. Man TGX 18.480 + Krone firanka
a.jpg
b.jpg
c.jpg
d.jpg
e.jpg
f.jpg
g.jpg
h.jpg
i.jpg

Krytyka mile widziana :p
Pozdrawiam i zachęcam do komentowania! ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#45
Opuść ośkę w naczepię bo te dwie ostatnie nie wytrzymają :D Dość często widywałem tak poładowaną stal i trzeba przyznać że udało Ci cię to odwzorować . Podoba mi się ten ciągnik w biedniejszej edycji malowania .
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#47
No i pojechałeś po bandzie... i wyprzedziłeś mnie z tym pomysłem :p Model świetny, znów mistrzowskie detale, takie jak pasy, napinacze, wszelkiego rodzaju oznakowanie. Jedyne co można by zmienić to tak jak Dyrdek napisał, zrobić trochę cieńsze drzwi. Ale i tak jest moc :)
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
#48
Naprawdę kawał dobrej roboty, mega dużo szczegółów, pozazdrościć talentu :)

PS. z czego zrobić przewody do świateł i powietrza w ciągniku ? Chyba,że można kupić gotowe?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.941 386 20
#49
Kapitalnie odwzorowałeś ten zestaw. Otwarte drzwi i wystający ładunek wygląda mega realistycznie. Faktycznie, jakby drzwi były cieńsze to byłby już full realizm. Gratuluję pomysłu i wykonania. (y) Podziwiam za tak równiutko wycięte drzwi. (y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#51
Model z drogi zdjęty.Rewelacyjnie się prezentuje.Otwierane drzwi, wystający ładunek, pasy i wiele innych dodatków i detali robią niesamowitą robotę.Piękna miniaturka.Gratuluję :)
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#53
Fajnie naczepa wyszła, duży plus za kłonice i dechy w środku.(y) Już myślałem o otwartych drzwiach w naczepie ale zawsze kończyło się " lepiej nie bo pewnie spier...", a widać można można.;)
 
OP
OP
UniQue

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 2 0
#54
Naprawdę kawał dobrej roboty, mega dużo szczegółów, pozazdrościć talentu :)

PS. z czego zrobić przewody do świateł i powietrza w ciągniku ? Chyba,że można kupić gotowe?
Kolego przewody powietrzne są z bardzo cienkiego druciki miedzianego, zakręcone na szpilce i pomalowane ;)

No to urlop udany skoro takie cacko powstało:) Super pomysł i wykonanie.Gratuluję(y)
Pasy z klamrami to co za patent?
Pasy transportowe to jak kolega Martino trafnie stwierdził, jest to wydruk na papierze samoprzylepnym (dostępnym w większości sklepów papierniczych) i zaleta tego jest to ze przykleja się ładnie i nie trzeba nigdzie bazgrać litrami kleju robiąc przy tym zbędne zabrudzenia ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#55
Jakaś nowość i odskocznia, mistrzowski pomysł i wykonanie detali. (y) Tylko przy takim ciężarze pierwsza ośka w naczepie jednak powinna być opuszczona.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#57
Bardzo ładny model, w realnej konfiguracji i scenerii. :cool:
Podoba mi się niezmiernie i tylko mogę pozazdrościć umiejętności, :rolleyes:
bo świetnie, zręcznie i czysto ulokowałeś masę detali urealniających model. (y)(y)