• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK UMF - modele wagonów cystern typu 406R

Gonziak

Znany użytkownik
Reakcje
76 0 0
@Ranger Pytam, bo w lipcu zamawiałem dwie cysterny w skali H0 w malowaniu CPN i pomimo iż zamówienie przyjąłeś to żadnej wiadomości/informacji do tej pory od Ciebie nie dostałem ani na PW ani na maila. Termin realizacji miał być na początek września.
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.413 7 1
W związku z licznymi pytaniami napisze tutaj nieco o 406R w wersji z IVep. Wprowadzimy malowanie PEC z 3-5 numerami.
PEC - Przedsiębiorstwo Eksploatacji Cystern. Jest to protoplasta DEC.

Zostało 10 beczek z drugiej serii.
Obecna seria jest juz zmontowana. Zostało pomalować pasy w białych beczkach na tle paska.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Czy można prosić aby ktoś wstawił fotkę wagonu od spodu? Chodzi mi o sposób montażu gniazd sprzęgów. Jakiś czas temu zakupiłem na allegro cysternę produkcji UMF ale nawet bez gniazd sprzęgów. Z góry dziękuję.
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.413 7 1
Kupiłeś stara wersje bez KKS. Wszystko co potrzebne znajdziesz u nas na stronie. Fotki spodu tez. Gniazda były montowane na wózku. Jak nie masz drukowanej instrukcji to napisz do mnie na maila. Wysle Ci pdf.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
Konrad wagony są naprawdę super jednak tak przeglądam zdjęcie i nasuwa mi się takie pytanie.
Nie widzę na wagonach kratki na list przewozowy czy jest to dodawane jako element do samodzielnego montażu ?
Pozdrawiam
 

Podobne wątki