• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

UMF - modele wagonów cystern typu 406R

Gonziak

Znany użytkownik
@Ranger Pytam, bo w lipcu zamawiałem dwie cysterny w skali H0 w malowaniu CPN i pomimo iż zamówienie przyjąłeś to żadnej wiadomości/informacji do tej pory od Ciebie nie dostałem ani na PW ani na maila. Termin realizacji miał być na początek września.

OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
W związku z licznymi pytaniami napisze tutaj nieco o 406R w wersji z IVep. Wprowadzimy malowanie PEC z 3-5 numerami.
PEC - Przedsiębiorstwo Eksploatacji Cystern. Jest to protoplasta DEC.

Zostało 10 beczek z drugiej serii.
Obecna seria jest juz zmontowana. Zostało pomalować pasy w białych beczkach na tle paska.

avecez

Aktywny użytkownik
Czy można prosić aby ktoś wstawił fotkę wagonu od spodu? Chodzi mi o sposób montażu gniazd sprzęgów. Jakiś czas temu zakupiłem na allegro cysternę produkcji UMF ale nawet bez gniazd sprzęgów. Z góry dziękuję.

OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Kupiłeś stara wersje bez KKS. Wszystko co potrzebne znajdziesz u nas na stronie. Fotki spodu tez. Gniazda były montowane na wózku. Jak nie masz drukowanej instrukcji to napisz do mnie na maila. Wysle Ci pdf.