• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

UMF - modele wagonów chłodni serii Smmz

OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
#22
Mam przyjemność zaprezentować gotowy wagon:
DSC01209.JPG DSC01210.JPG DSC01211.JPG DSC01212.JPG DSC01213.JPG DSC01215.JPG

Wagon będzie dost.ępny w formie zestawu do montażu jak i gotowego do jazdy.
Ponizęj troche szczegołów:
Zestaw ma następujace elementy:
-blacha fototrawiona o wymiarach 40x15cm (bardzo duży ten wagon:D)
-bufory
-kalkomania II, III, IVep. do wyboru

Planowana cena zestawu to 199zł.
I tu uwaga, dostepne będzie w tej chwili jedynie 25 zestawów z kalkomaniami - po 9 zestawów z II i IIIep oraz tylko 7 z IV.
Zainteresowanych zapraszam dorgą mailową - rangerttmf@gmail.com. Przez PW zamówienia nie będa przyjmowane aby uniknąć bałaganu i nieporozumień.

Dodatkowo prezentowany wagon szuka właściciela w cenie 350zł.

Pare słów odnośnie składania, wagon jest prosty w budowie, należy unikać tylko jednej rzeczy, nie nalezy montować drabinek i dużych poręczy przed malowaniem:D
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.210 8 0
#24
Model ładniutki, ale ja przy okazji mam pytanie - co to są te "bufory" ?

Może to złośliwość z mojej strony, ale uważam, że takiemu uznanemu producentowi krótkoseryjnych modeli, nie wypada używać takich określeń.
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
#34
Blaszki są już gotowe do wysyłki. Zainteresowani dostaną wiadomości e-mailem. Ja tymczasem bede miał ciekawą propozycję dla was w najbliższym czasie.
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
#35
Mam do rozdysponowania 10 przetrawionych zestawów chłodni 1L. Zestawom niczego nie brakuje, przetrawienia nie sa za bardzo widoczne. Chętnie sprzedam je za połowę ceny (100zł zamiast 200zł)wraz z kompletami buforów. Zestawy ne mają kalek. Jesli są jacyś chętni to zapraszam na PW.
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
#37
Osoby zainteresowane zostały poinformowane drogą mailową. Prosze wszystkich o odbieranie poczty. W razie braku kontaktu zamówione wagony wejda do puli wolnych.
 

Podobne wątki