• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Udział w życiu forum .

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
#1
Witam .
Ostatnio z kilkoma użytkownikami doszliśmy do wniosku że jest na forum spora grupa użytkowników która tylko chwali się swoimi kolekcjami i nic po za tym . Fajnie by było gdyby czasami także skomentowali to co pokazują inni na forum , puki co tylko garstka użytkowników tak robi . W życiu forum chodzi o to żeby pokazywać swoje , a także pisać komentarze innym , wszak każdy chyba rejestruje się na forum właśnie po to (przynajmniej tak mi się wydaje , bo widać że jednak nie) . Wiadomo nie zawsze jest czas na takie zachowanie , ale jak widać na przykładzie kilku użytkowników da się być na forum rzadko , ale jak już są to potrafią coś od Siebie dać .
Także Drodzy Koledzy i Koleżanki zachęcam gorąco do udziału w życiu forum , a nie tylko pokazaniu co mamy i następnie przeczytanie tego co nam Inni napisali , ale także pisaniu komentarzy innym .
 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#2
Witam .
Ostatnio z kilkoma użytkownikami doszliśmy do wniosku że jest na forum spora grupa użytkowników która tylko chwali się swoimi kolekcjami i nic po za tym . Fajnie by było gdyby czasami także skomentowali to co pokazują inni na forum , puki co tylko garstka użytkowników tak robi . W życiu forum chodzi o to żeby pokazywać swoje a także pisać komentarze innym , wszak każdy chyba rejestruje się na forum właśnie po to (przynajmniej tak mi się wydaje , bo widać że jednak nie) . Wiadomo nie zawsze jest czas na takie zachowanie , ale jak widać na przykładzie kilku użytkowników da się być na forum rzadko , ale jak już są to potrafią coś od Siebie dać .
Także Drodzy Koledzy i Koleżanki zachęcam gorąco do udziału w życiu forum , a nie tylko pokazaniu co mamy i następnie przeczytanie tego co na Inni napisali , ale także pisaniu komentarzy innym .
Zgadzam się z tym wpisem Bartku i gorąco zachęcam , szczególnie nowych użytkowników do aktywnego życia na forum, osobiście stosuję taką zasadę komentarz za komentarz.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#3
Popieram taką inicjatywę. Forum istnieje jak są pokazywane kolekcje, a także jak są one komentowane. Bez komentarzy nie ma forum. Także zachęcam gorąco wszystkich i tych nowych, i tych starych użytkowników do aktywnego komentowania fotek innych użytkowników.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#4
Dziwi mnie podejście niektórych użytkowników , wchodzą w temat czytają, oglądają doceniają ale żeby napisać jedno dwa zdania to już czasu nie mają.
Dziwne i denerwujące podejście :cool:
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#5
Popieram ! Aczkolwiek nie zawsze jest czas na odpisywanie. Jednocześnie są sytuacje gdy ktoś się zgadza z osobą pisząca , ale woli jednak się nie wypowiadać
aby nie wystawić się na durnowate przycinki i komentarze związane z jego mała wiedzą lub doświadczeniem w danym temacie . ( jest tu na forum parę osób które tylko czyhają na taką osobę )
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
#6
Dlatego też Kolego Mattia napisałem że są na forum osoby które mają mało czasu na forum , ale i tak potrafią znaleźć do raz czy dwa razy w miesiącu i coś naskrobać . Co do niewiedzy to myślę że jeśli ktoś się pomyli to zawsze go można w kulturalny sposób poprawić . Wszak forum to także kopalnia wiedzy i jeśli tylko ktoś ma odrobinę pokory i chęci to dzięki aktywnym użytkownikom może uzupełnić swoją wiedzę żeby na następny raz gafy nie popełnić .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#8
Zgadzam się z Bartkiem, jednak osobiście nie lubię takiej praktyki "Ty mi skomentujesz, to ja Ci też skomentuje". Uważam, że trzeba to robić jednak z chęcią i sensem, a nie nabijać jak leci. Osobiście komentuje to co zwraca moją uwagę i na czego temat mogę skleić chociaż kilka sensownych słów. Dlatego też nie jestem raczej obecny przykładowo w tematach o straży, policji czy osobówkach, czy niektórych AWMach, bo ta działka po prostu mnie nie interesuje. Ale każdy robi, jak uważa. ;)
 
Ostatnio edytowane:

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#9
Zgadzam się z Bartkiem, jednak osobiście nie lubię takiej praktyki "Ty mi skomentujesz, to ja Ci też skomentuje". Uważam, że trzeba to robić jednak z chęcią i sensem, a nie nabijać jak leci. Osobiście komentuje to co zwraca moją uwagę i na czego temat mogę skleić chociaż kilka sensownych słów. Dlatego też nie jestem raczej obecny przykładowo w tematach o straży, policji czy osobówkach, czy niektórych AWMach, bo ta działka po prostu mnie nie interesuje. Ale każdy robi, jak uważa. ;)
Nam nie chodzi o nabijanie czy też przyjmowanie zasady komentarz za komentarz.
A czynne uczestnictwo w forum, forum żyje dzięki prezentacjom, komentarzom itp.
Jest kilka osób na forum co pokazuje tylko swoje modele i czekają na komentarze, pochwały itp.
A w drugą stronę nic nie robią, dlatego Bartek założył ten temat, żebyśmy zwrócili na to uwagę.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#10
Ja doskonale rozumiem o co chodzi, tylko przy okazji wyrażam swoje zdanie na temat sposobu komentowania. ;) I przypuszczam, że jeśli niektórzy wchodzą na forum tylko po to, żeby skierować kursor myszki w stronę swojego tematu celem wstawienia zdjęć, to mogą tutaj nawet nie zajrzeć. :mad:
 
Ostatnio edytowane:

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#11
Ja doskonale rozumiem o co chodzi, tylko przy okazji wyrażam swoje zdanie na temat sposobu komentowania. ;) Tylko przypuszczam, że jeśli niektórzy wchodzą na forum tylko po to, żeby skierować kursor myszki w stronę swojego tematu celem wstawienia zdjęć, to mogą tutaj nawet nie zajrzeć. :mad:
Jeśli zajrzy chociaż jeden to osiągniemy mały sukces wspólnymi siłami.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
#12
Ja mam zdanie podobne jak Damlen . Tez wszystkiego nie komentuję , tylko to co mnie zainteresuje . Aczkolwiek na forum jest kilka osób które sprawiają wrażenie że ich nic nie interesuje poza swoją kolekcją .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#13
Ja mam zdanie podobne jak Damlen . Tez wszystkiego nie komentuję , tylko to co mnie zainteresuje . Aczkolwiek na forum jest kilka osób które sprawiają wrażenie że ich nic nie interesuje poza swoją kolekcją .
Dokładnie tak jak piszesz, wiadomo że nikt nikogo nie zmusza do komentowania wszystkiego jak leci ale parę słów od czasu do czasu można napisać nawet w temacie który teoretycznie mnie nie interesuje i nie chodzi o nabijanie postów czy pisanie bzdur , bardziej chodzi o docenienie tego co pokazuje, za to że poświęcił czas i chciał pokazać modele ze swojej kolekcji.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#14
Dokładnie tak jak piszesz, wiadomo że nikt nikogo nie zmusza do komentowania wszystkiego jak leci ale parę słów od czasu do czasu można napisać nawet w temacie który teoretycznie mnie nie interesuje i nie chodzi o nabijanie postów czy pisanie bzdur , bardziej chodzi o docenienie tego co pokazuje, za to że poświęcił czas i chciał pokazać modele ze swojej kolekcji.
No i tu masz Broda rację i tu się z Tobą zgadzam w 100%.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#15
Popieram Cię Marcinie. Ja sam staram się być obecny na forum i komentować tematy nawet te, które mnie właściwie nie interesują i na których się nie znam.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#16
Ja sam staram się być obecny na forum i komentować tematy nawet te, które mnie właściwie nie interesują i na których się nie znam.
SPAMER !!! :ROFL::D;)

Ja wogóle rzadko siedzę teraz na forum, jeszcze rzadziej wrzucam u siebie ale jak siedzę to ogladam tematy od innych, często jest tak ze jest kilka stron jednego tematu, gdy mi się cos podoba, daje odpowiedni status (czy jak sie to nazywa co sie przydziela), ale nie wspomne o tym w wypowiedzi bo to było 5 stron wcześniej i tylko by mnie zjechali za "odgrzewanie kotletów" i takie tam ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#17
SPAMER !!! :ROFL::D;)

Ja wogóle rzadko siedzę teraz na forum, jeszcze rzadziej wrzucam u siebie ale jak siedzę to ogladam tematy od innych, często jest tak ze jest kilka stron jednego tematu, gdy mi się cos podoba, daje odpowiedni status (czy jak sie to nazywa co sie przydziela), ale nie wspomne o tym w wypowiedzi bo to było 5 stron wcześniej i tylko by mnie zjechali za "odgrzewanie kotletów" i takie tam ;)
Częściej byś wpadał nic złego by się nie stało , a i kolegom miło jak ktoś skomentuje ich modele albo wypociny.:D
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#18
Tylko oglądając nie których kolekcje, np BMW Mafo to ręce mi często drętwieją i nie jestem w stanie nic napisać ze zdumienia, a przy wypocinach BRODY tylko jedno mi palce piszą "śnieg śnieg śnieg" po czym zbieram gały z podłogi i oglądam od nowa. Jarek jak zrobi coś z blaszek to czasem też nie wiem co napisać, a głupio napisać "super". Michał ma taka kolekcje ciężarówek że nie jestem w stanie ogarnąc a tymbardziej że słabo się na nich znam, to samo Bartka (LEC), nie wiem które to rarytasy, które nie, no może kilka tylko wiem;) Lubie tematy dioram więc tam można znaleść mojego posta chyba częściej.
Postaram sie Marcin poprawić ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#19
Tylko oglądając nie których kolekcje, np BMW Mafo to ręce mi często drętwieją i nie jestem w stanie nic napisać ze zdumienia, a przy wypocinach BRODY tylko jedno mi palce piszą "śnieg śnieg śnieg" po czym zbieram gały z podłogi i oglądam od nowa. Jarek jak zrobi coś z blaszek to czasem też nie wiem co napisać, a głupio napisać "super". Michał ma taka kolekcje ciężarówek że nie jestem w stanie ogarnąc a tymbardziej że słabo się na nich znam, to samo Bartka (LEC), nie wiem które to rarytasy, które nie, no może kilka tylko wiem;) Lubie tematy dioram więc tam można znaleść mojego posta chyba częściej.
Postaram sie Marcin poprawić ;)
Ok usprawiedliwiłeś się :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Ja za to uwielbiam oglądać Twoje przerobione osobówki i zawsze mnie to motywuje do jeszcze lepszego własnego wykonania wypocin.:cool:
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#20
Ok usprawiedliwiłeś się :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Ja za to uwielbiam oglądać Twoje przerobione osobówki i zawsze mnie to motywuje do jeszcze lepszego własnego wykonania wypocin.:cool:
Ja podobnie...
Abarth podsumowując Twoją wypowiedź i wnioski, które się same nasuwają...
musisz częściej byc na forum... p.s. spokojnie żona pozwoli.