• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

U Luke'a na warsztacie

OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Dobry wieczór Panowie:)

Dziękuje bardzo za oceny powyższych prac(y) A teraz obiecana sesja foto dziewczęcia, figurka z druku 3d autorstwa naszego forumowego Kolegi Stefana, którą będzie można już niedługo zdobyć w jego sklepie. A w prezentację jako tło do scenki wkręcił się kolejny model z warsztatu, ale o nim już za chwileczkę już za momencik...
La-01.jpg

La-02.jpg

La-03.jpg

La-04.jpg

I uwaga tylko dla 18+
La-05.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Dzięki Chłopaki za docenienie inscenizacji zbłąkanego dziewczęcia... ;)

Pojawiam się i znikam i znikam i znikam, mam na punkcie forum bzika, mam bzika... :ROFL::ROFL::ROFL:
Obawiam się że ta Lafia przyćmi Twojego doskonałego jelcza
Niestety Tomku, ale Jelcz musi poczekać, gdyż wynikła sprawa nie cierpiąca zwłoki... a mianowicie jeden z forumowych kolegów po obejrzeniu powyższych scenek dostał hertz klekota:eek:, niezbędne okazało się wezwanie na miejsce karetki pogotowia ratunkowego, by go jak najszybciej ratować...o_O
Ale czy się uda?:niepewny:
Karetka-00.jpg

Karetka-02.jpg

Karetka-03.jpg

Karetka-05.jpg
Karetka-04.jpg

Karetka-01.jpg


Pozdrawiam,
Łukasz
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Mi się też coś w klacie "kołacze" jak widzę tę nyskę, powinieneś pisać ostrzeżenia przed prezentacją, coś w stylu; "wchodzisz na własną odpowiedzialność"
Dzieciakiem byłem strasznie "wypadkowym" i tych nysek się w młodości naoglądałem od środka, najbardziej mi się podobały "piguły" w czepkach i kusych spódniczkach:love:
Jak podrosłem zacząłem zwiedzać te niebieskie z białym pasem, ale personel pokładowy był do d..y:ROFL::ROFL:
Tu masz fajny wzorek wzorek na kalki ;)
103525006_998196983950448_4158330800261329246_n.jpg
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Dziękuje Panowie za komentarze i oceny Nyski Pogotowia Ratunkowego w wykonaniu Luke's Workshop(y)(y)(y)

Ło panie, znów nie wejdę do modelarni przez miesiąc przez Ciebie. (y)(y)(y)
Marku, my tu się mamy wzajemnie inspirować i mobilizować do działań nad kolejnymi modelami w końcu na forum modelarskim jesteśmy:p
A jakby nie patrzeć, koledzy z widowni czekają na kolejne odsłony serialu;)

Mi się też coś w klacie "kołacze" jak widzę tę nyskę, powinieneś pisać ostrzeżenia przed prezentacją, coś w stylu; "wchodzisz na własną odpowiedzialność"
Dzieciakiem byłem strasznie "wypadkowym" i tych nysek się w młodości naoglądałem od środka, najbardziej mi się podobały "piguły" w czepkach i kusych spódniczkach:love:
Bardzo dobry pomysł, tak zrobię, podziękował(y) Po Twoich opowiadaniach @Tomek M. zaczynam się martwić o Twój stan zdrowia;) i specjalnie dla Ciebie nadjeżdżają posiłki w postaci najnowszego wypustu @GPM czyli Polonez Ambulans, wykonanie i patyna by Me.

Zapraszam do prezentacji:
LukesWorkshop-Polonez-Karetka-00.jpg

LukesWorkshop-Polonez-Karetka-01.jpg
LukesWorkshop-Polonez-Karetka-02.jpg
LukesWorkshop-Polonez-Karetka-03.jpg

Fotka z drona a'la @Kempol ;)
LukesWorkshop-Polonez-Karetka-06.jpg

A teraz koguciki, syrenki, podłoga i do pacjenta z Bielska...:p
LukesWorkshop-Polonez-Karetka-05.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 208

Podobne wątki