• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

U Luke'a na warsztacie

OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#81
Witajcie Panowie,
Na początek nowego tygodnia - prezentacja żywicznego Volvo F89 w historycznych barwach PEKAES'u, ciężarówka która to zaraz po zjechaniu z warsztatu udała się na sesję zdjęciową gdzie już po po drodze zdążyła się ubrudzić:eek: Wykonanie i patyna by Me.:cool:

Volvo by Luke-00.jpg

Volvo by Luke-01.jpg

Volvo by Luke-02.jpg

Volvo by Luke-03.jpg

Volvo by Luke-04.jpg

Zapraszam do komentowania;)

Pozdrawiam
Łukasz
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
#86
Przepiękny model:love::love::love:, super patyna, piękne kolory, kabłąki lusterek pomalowane w kolor kabiny, tablice rejstracyjne
naklejone na osobny element, to są takie "smaczki" które czynią model pięknym, a Ciebie super modelarzem(y)(y)(y)
Gratuacje(y)
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#87
Panowie!

Bardzo dziękuję za komentarze i oceny modelu:love: Jest to dla mnie zaszczyt otrzymać tak pozytywne reakcje na moją skromną prezentację:)
Nie ukrywam, że motywuje mnie ona do działania na jeszcze wyższym poziomie:cool:
Dziękuje raz jeszcze(y)(y)(y)

Bardzo fajny bunkier, jeszcze brakuje tylko oznaczenia TIR ;)
Grzesiu, Grzesiu będzie... zobacz... piszą o nas:love:
Volvo by Luke-MT.jpg

PS Projekt okładki służy tylko i wyłącznie pokazaniu modelu Volvo wyjeżdzającego ze stacji CPN na drogi Europy i proszę traktować ją z przymrużeniem oka...

Pozdrawiam,
Łukasz
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#93
Witajcie Panowie,

Jednym z wielu modeli nad którymi działam równolegle:gwizd: jest zapomniny polski autobus czyli Osinobus N07.
Żywiczny kit autorstwa naszego forumowego kolegi Piotra @eugen74 , model fajnie zaprojektowany z wnętrzem i pełnym podwoziem a do tego szyby wycięte laserem oraz elementy trawione w zestawie (grille, lusterka wycieraczki itp oraz co ciekawe - lufciki okienne).

Na aktualnym etapie prac, wnętrze autobusu prezentuje się następująco:
Osinobus-03.jpg

Osinobus-02.jpg

Oczywiście o metalowym stopniu pamiętam...:p

A tak wygląda podwozie:
Osinobus-01.jpg

Jeśli macie Panowie sugestie czy uwagi proszę śmiało pisać;)
Jeszcze jest czas na to byś coś zmienić lub dopracować...

Pozdrawiam
Łukasz
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#98
Dziękuje Panowie za miłe komentarze i oceny(y)
W pełni się z Wami zgadzam, że takie delikatne brudzenie fajnie wyciąga detale, a tym bardziej warto zwrócić uwagę na wysoko umieszczone nadwozie Osinobusa N07 gdzie ciekawie wychodzą w kierunku obserwatora elementy podwozia:cool:

Prace nad Osinbusem trwają powoli dalej, ale niestety sezon wakacyjny nie służy dłubaniu przy modelach....
Ale co by nie przynudzać - mały postęp nad modelem - wymalowałem całą bandę ludzików - pasażerów, którzy do już zasiedli i są gotowi do jazdy...
Osinobus-04.jpg

Osinobus-05.jpg

Osinobus-06.jpg
Osinobus-08.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 208

Podobne wątki