• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

U Luke'a na warsztacie

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Skończony Łukaszu, a jednocześnie nieskończenie piękny ;)
Najbardziej mi się podoba trzecia fotka:love:, o ile nie jest za późno to postaraj się nakleić w którymś z dolnych rogów drzwi numer taborowy, dodatkowy smaczek i plus kilka punktów w stronę realizmu.
Ale jak pisałem, i bez tego pięknie wygląda(y)(y)(y)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Model szkaradny, pokraka, kolor do bani. Myślę, że powinieneś go komuś oddać. Na przykład mi. Z bólem serca przyjmę go... nie dziękuj. Nie robię tego dla ciebie, tylko dla ogółu, by model ów nie kaleczył wzroku tu zebranych.
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Skończony Łukaszu, a jednocześnie nieskończenie piękny ;)
Najbardziej mi się podoba trzecia fotka:love:, o ile nie jest za późno to postaraj się nakleić w którymś z dolnych rogów drzwi numer taborowy, dodatkowy smaczek i plus kilka punktów w stronę realizmu.
Ale jak pisałem, i bez tego pięknie wygląda(y)(y)(y)
Dzięki wielkie:)
Oooooo tak Tomku, dzięki za podpowiedz, koniecznie trzeba nanieść(y)
A powiedz mi jeszcze czy nr rejestracyjny na tylnej burcie by się przydał?:niepewny:

Świetnie zrobiłeś tego Jelcza. Piękny model i niesamowicie unikatowy w naszej skali.
Pięknie wyszedł nic dodać nic ująć.
Świetnie zrobiłeś tego Jelona (y)(y)(y)
Dzięki Panowie(y)(y)(y)

Nie potrafię skomentować. Po prostu nie potrafię :D
Gratulacje ode mnie i Ani (oboje jesteśmy zachwyceni :)).
Dzięki Piotrze, bardzo mi miło, pozdrowienia dla żony! :cool:

Model szkaradny, pokraka, kolor do bani. Myślę, że powinieneś go komuś oddać. Na przykład mi. Z bólem serca przyjmę go... nie dziękuj. Nie robię tego dla ciebie, tylko dla ogółu, by model ów nie kaleczył wzroku tu zebranych.
Grzechu w takim razie nie zostaje mi nic innego jak zadzwonić do dyspozytora bazy i organizować kurs do Trójmiasta:devil::LOL::ROFL:

PS: A tu jeszcze taki bajer...
Jelcz-18.jpg

Jelcz-19.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
A powiedz mi jeszcze czy nr rejestracyjny na tylnej burcie by się przydał?
paragraf 31 Dz.U 186 z 2007 poz 1322 ze zmianami
To jest obecny paragraf obowiązujący w tym wypadku, w epoce PRL był zapewne również adekwatny wpis nakazujący umieszczanie napisów
rejstracyjnych na tylnich burtach.
Na pewno posiadały je Tatry oraz Ziły, bo za tymi wywrotkami obracałem się tak samo często jak za długonogimi niewiastami.....,
dzisiaj za wywrotkami się nie obracam ;)
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Bardzo dziękuje Panowie za pozytywny odbiór Jelonka(y)(y)(y)

A teraz szybki skok na druk 3d i Żuczek z izotermą pod szyldem Społem, jak to zawsze u mnie z lekką patyną...

PS Dla przypomnienia dioramka w wykonaniu mojej córci Natalki;)
Żuk-społem-04.jpg

Żuk-społem-01.jpg

Żuk-społem-02.jpg
Żuk-społem-03.jpg

Zapraszam do pozostawienia komentarza;)

Pozdrawiam,
Łukasz
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 208

Podobne wątki