• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

U Alany

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#4
Mam nadzieję, że u Kolegi nie dał znać problem przynoszenia pracy do domu czyli zabawa wg Ir1,Ie1 i innych insrukcji kolejowych??
Pytam, bo u siebie zauważyłem w zeszłym roku na imprezie TTkowców na"Stacji Muzeum" , że sporo dyżurnych i maszynistów w realu zostali by z miejsca odsunięci od prowadzenia ruchu /prowadzenia pojazdu kolejowego ... (zboczenie zawodowe)

Pozdrawiam,
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
#5
Mam nadzieję, że u Kolegi nie dał znać problem przynoszenia pracy do domu czyli zabawa wg Ir1,Ie1 i innych insrukcji kolejowych??
Pytam, bo u siebie zauważyłem w zeszłym roku na imprezie TTkowców na"Stacji Muzeum" , że sporo dyżurnych i maszynistów w realu zostali by z miejsca odsunięci od prowadzenia ruchu /prowadzenia pojazdu kolejowego ... (zboczenie zawodowe)

Pozdrawiam,
Niestety, zboczenie zawodowe, obojętne w jakim zawodzie i skali, zawsze pozostaje zboczeniem. ;)
 
OP
OP
Alana

Alana

Aktywny użytkownik
Reakcje
254 2 1
#7
Przypadkowe spodkanie z Przemkiem skonczylo sie ostra dyskusja na temat powrotu pociagow w woj. Dolnoslaskim, w tym do Karpacza, i o mozliwosci wpuszczenia pospiecha na tą stacje. Dyskusja sie skonczyla tym, ze trzeba conieco potestowac. Wiec rozlozylam taki uklad torowy - szlak z drugiej strony zakonczony pętla z mijanka.
karpacz.JPG
I sie pobawilismy. Rozjazdu potrojnego niemam sprawnego, wiec dalam 2 pojedyncze typu Y.
podlogowka wrzesien 22.JPG podlogowka wrzesien 24.JPG

Wynik testow: osobowy z wagonami bezposrednimi od pospiecha/ekspresu bez problemu, do 4 wagonow łacznie. Swoja droga jak sie dolozy ruch towarowy to robi sie ciekawie.
 

Załączniki