• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TYGRYS-kolekcja hachette

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Witam serdecznie:p. Od paru dni,lepię taki pojazd jak w tytule z kolekcji hachette. Zbieranie tego wszystkiego zajęło mi ponad dwa lata,nie wspomnę o kasie,której w niego włożyłem:oops:. Ale skoro powiedziałem "a" ,trzeba powiedzieć i "b". Takim sposobem doszedłem do 140-go numeru.Powiem że model składa się dość przyjemnie,jak na razie wszystko pasuje (jedyny problem to to że nie wszystkie numery dotarły do mnie,brakuje ich 7). Chciał bym zamieścić taką skromną relację z budowy,o ile będzie zainteresowanie:cool:.Dodam od siebie że model robi wrażenie pod względem rozmiarów i ciężaru.Odnośnie wykonania,wielką dla mnie pomocą okazały by się opinie i komentarze,nawet wskazówki.Wstyd się przyznać,ale pancerka to dla mnie kosmiczny temat,jest wiele technik,o który nie mam zielonego pojęcia,wielką radością dla mnie była by wasza pomoc,marzę by ten model zważywszy na inwestycję cieszył oko nie tylko moje ale i wasze,nie koniecznie ma to być wierna kopia oryginału,jeśli większość z was uzna np.że model imponująco pasował by w barwie czarnej coś w rodzaju s-f,jestem skłonny taki zrobić;).
Pozdrawiam serdecznie.
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#2
Myślę, że @Irokez46 mógłby Ci pomóc to guru od panzerki - oprócz niego pokazywał swoje super modele kolega który zajmuje się tylko panzerką - może jeszcze nas odwiedza i coś mógłby Ci napisać.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#10
Na kolektor możesz nakleić cynamon a potem całość pomalować rdzawym kolorem.Kiedyś tak robiłem w swoich czołgach na wydechcach i efekt przy umiejętnym naklejaniu tego cynamonu był zadowalający.
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#11
Fajnie,tyle tylko chyba w tym silniku kolektor jest obudowany (tak mi się wydaje),więc jak się domyślam muszę to zrobić dość umiejętnie i delikatnie. Do tego to wszystko jest w skali 1:16 więc byle paproch musi być dokładnie odtworzony.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 66
Inne skale 118
Inne skale 10
Inne skale 1110

Podobne wątki