• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Ty5 - jaki zestaw wagonów?

OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#21
Odgrzeje własnego kotleta. Mój Ty5 dostał wszystko co mam z epoki IIIc. W tym wałbrzyskie talboty i Sh to przewozu pyłu strzegomskie Wdda, parę Wddo plus na dodatek wrocławski brankard. W sumie 12 wagonów. Wątpliwe zeby wielkopolska lokomotywa ciągnęła dolnośląski skład ale moja Tkt2 (epoka IIIb) jest zatrudniona do osobowego z Jeleniej Góry
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#22
Tak naprawdę do Ty5 możesz podpiąć prawie wszystko z wyjątkiem 4 osiowych wagonów pośpiesznych
A taki wagony, które ostatnio PIKO wydało? Nie wiem czy były to wagony pospieszne, ale na pewno są czteroosiowe. Owszem Ty5 to lokomotywa raczej towarowa, ale chyba zdarzało się, że zatrudniona była do pociągów nie towarowych?

PIKO nr kat. 53282
Epoka : III
Budowa : Bhixt
Stacja : Kraków Płaszów
DOKP Kraków
Numer boczny : 19166
Rewizja : 30.3.60

+ PIKO 52283 (klasa 1/2) ABhrx

....przydział przydziałem, ale lata eksploatacji na pewno pokrywają się w przypadku Parowozów serii Ty5 jak i tych wagonów.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1
Tabor 5
Tabor 36
Tabor 6
Tabor 4

Podobne wątki