• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tył tendra od Tr203 z Jaworzyny Śląskiej

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.925 5 0
#1
Czy ktoś z Was miałby może zdjęcie tyłu tendra Tr203-296 stojącej w skansenie w Jaworzynie Śląskiej? Jeśli nie, to innego numeru zachowanej Tr203.
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#2
Przejrzałem swoje zdjęcia... i akurat mam tył 201-ki i 202-ki, a 203-ki jak na złośc tyłu nie ma.

Tomek...szykujesz jakąś ładną niespodziankę? Zestaw DJH Model Loco? Czy co innego?
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.925 5 0
#4
Dzięki Kolego Szymon32! Wertowałem sieć i na te zdjęcia nie udało mi się trafić. Wyjaśniły mi już jeden szczegół.
Ogólnie, to są smutne, bo pokazują chyba wdrożenie nowych spawaczy, którzy będą czynić swoją powinność.

Odnośnie pytania Grzeja, ten model to już z 10 lat chodzi po głowie, odkąd pojawiła się w 1998 roku reklama w Świecie kolei :grin:
 

Podobne wątki