• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tw53 - nowy projekt

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#6
Niestety w tych rysunkach nie ma nic przydatnego przy projektowaniu modelu, kotła w modelu poprostu nie widać. Masz może jakieś rysunki z wymiarami parowozu/
 

uboottd

Aktywny użytkownik
Reakcje
58 0 0
#7
Całościowego nie mam - nie było go w dokumentacji do której miałem dostęp, a nie nudziłem się jeszcze tak bardzo by go w całości odtworzyć. Ale wszystkie potrzebne części są - masz pełny rysunek ostoi, zbiorników wodnych, budki czy silnika parowego z rozrządem. Zajrzyj do grupy 23 - tam masz rysunek z ułożeniem rur, jest chyba najbliższy temu co chcesz.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#8
Rzeczywiście, nie zauważyłem że wypakowałem tylko niewielką część, dzięki za podpowiedź.
 

uboottd

Aktywny użytkownik
Reakcje
58 0 0
#10
Pamiętaj jednak o porównaniu ze zdjęciami - np. na budce i bocznym zbiorniku wodnym w tych planach są stopnie, które chyba nigdy nie były wykonywane.
 

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.092 3 1
#11
Genialne są te albumy! Takie rzeczy uwielbiam. Szacunek za przerysowanie tego wszystkiego
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 5
Wąskotorówka 0
Wąskotorówka 22
Wąskotorówka 147
Wąskotorówka 170

Podobne wątki