• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Trochę zdjęć z mojej pracy

Reakcje
372 2 1
#1
Jako że od wielu lat jestem maszynistą w z Niemczech, chciałbym się z Wami podzielić różnymi zdjęciami i informacjami zarówno z samych szlaków ale też z lokomotyw którymi jeżdżę, infrastruktury z różnych części BRD, ale też ciekawym i raczej już rzadkim taborem. Ostatnio spotkał mnie prawdziwy zaszczyt ponieważ jeżdżę najstarszą sprawną i aktywną nadal w codziennie użytkowaniu lokomotywy typu BR 140.
Lokomotywa została wyprodukowana w zakładach SSW & Kraus Maffei w 1957 roku !!
20210825_025250.jpg
20210825_025236.jpg
20210825_025217.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.388 463 29
#11
OP
OP
Danzig
Reakcje
372 2 1
#14
A czy mógłbyś mi podpowiedzieć czego mam użyć mając do dyspozycji tylko telefon z androidem ? W jakim programie to szybko zmniejszę?? Chciałbym dodać nowe zdjęcia ale znowu połowa się nie ładuje. Będę wdzięczny za konkretną pomoc.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.388 463 29
#15
Takie rzeczy najlepiej jednak robić na komputerze, a nie w telefonie. Nie wiem, jak to zrobić w telefonie, więc tu nie pomogę.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.075 140 0
#17
"Szajsung" (Samsung) ma w galerii/przeglądarce obrazków opcję "edytuj" - jest tam też "zmniejsz rozmiar"

łopatologicznie: otwierasz "galerię" i wybrany obrazek, na dole jest ikonka przypominająca ołówek. klikasz.
tu masz kilka opcji do wyboru, w tym kadrowanie zdjęcia (przesuwasz palcami rogi zdjęcia.
u góry jest "zapisz" a obok są trzy kropeczki gdzie schowana jest opcja "zmień rozmiar"

uwaga: edycja zapisuje plik tak jak zmieniłeś - jak chcesz zostawić sobie oryginał, to bezpiecznie pod tymi trzema kropeczkami skorzystać z opcji "zapisz kopię"

Android wersja 11
 
OP
OP
Danzig
Reakcje
372 2 1
#18
"Szajsung" (Samsung) ma w galerii/przeglądarce obrazków opcję "edytuj" - jest tam też "zmniejsz rozmiar"

łopatologicznie: otwierasz "galerię" i wybrany obrazek, na dole jest ikonka przypominająca ołówek. klikasz.
tu masz kilka opcji do wyboru, w tym kadrowanie zdjęcia (przesuwasz palcami rogi zdjęcia.
u góry jest "zapisz" a obok są trzy kropeczki gdzie schowana jest opcja "zmień rozmiar"

uwaga: edycja zapisuje plik tak jak zmieniłeś - jak chcesz zostawić sobie oryginał, to bezpiecznie pod tymi trzema kropeczkami skorzystać z opcji "zapisz kopię"

Android wersja 11
Dzięki, już to znalazłem! Zatem do dzieła ;)
 
OP
OP
Danzig
Reakcje
372 2 1
#20
Po odstawieniu BR 140 070 w Buchholz przyjrzałem się budowie a raczej przebudowie starej szopy na apartamentowce. Zamieszczam kilka zdjęć. Gdyby ktoś miał życzenie zamieszkać, to dodam tylko że już na tym etapie wszystkie apartamenty........... sprzedane!
20210909_174015.jpg
20210909_173954.jpg
20210909_173947.jpg
20210909_173943.jpg
 

Podobne wątki