• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Trix BR-185

  • Inicjator wątku Melchior
  • Data rozpoczęcia
M

Melchior

Gość
#1
Witam!
W Hobbylandzie znalazłem modele tych loków od Trixa za 300zł.Jakiej jakości są te modele?
Przecież są niewiele droższe od Piko. :roll:

Edit:Czy silnik jest 5cio polowy z kołem zamachowym?
 

Blue

Użytkownik
Reakcje
30 1 0
#2
Dobrej jakości są te modele i mają na pokładzie dekoder DCC - nie najwyższych lotów, ale działający. Niedawno były do kupienia po 250..280 zł, więc może jeszcze gdzieś są w takich cenach.
 

EVB420 12

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
879 1 0
#4
Jakość tych modeli jest dość wysotka, ja posiadam BR 146.1 Marklina od roku i nie narzekam. Nie ma co porównywać jej z Piko np. posiada metalową obudowę i silnik z kołem zamachowym. Piko z tego co wiem ma plastikową obudowę no i z tego co czytałem to silniki Piko są stasznie złej jakości a tytaj silnik działa dość dobre jak na tę cenę. Jeśli chodzi o dekoder no to cóż jest to jeden z najprostszych(w Marklinie , podejrzewam, że w Trixie jest tak samo). Moim zdaniem największym problemem w Marklinie/Trixie jest oświetlenie na diodach SMD, które łatwo oderwać podczas zdejmowania obudowy.W niektórych modelach teraz już jest element chroniący przd znisczeniem, a jeżeli go nie ma to można kupić za 0,99euro za sztukę. Oczywiście za tę cenę oświetlenie jest tzypunktowe w zależności od kieunku jazdy. Ja osobiście polecam, lecz bym trochę dołożył i kupił TRAXX 2 http://medienpdb.maerklin.de/trix/TRIX_ ... enbahn.pdf i http://medienpdb.maerklin.de/trix/TRIX_ ... enbahn.pdf ( na zdjęciu przypomina tę z PKP).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 12
Tabor 2
Tabor 13
M
Tabor 7

Podobne wątki