• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Trix 22063 Big-Boy

Filonxxxl

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam

Ostatnio okazyjnie dorwałem ten model w Modelmanii, ale...
...no niestety nie mam do niego rozpiski dźwięków, czyli co jest pod którym F.
Jako, że trochę tych dźwięków jest a niektóre różnią się radykalnie od europejskich to mam prośbę: ma ktoś może rozpiskę tych F'ek? Szukam, szukam i nijak nie mogę tego namierzyć...
 
OP
OP
Filonxxxl

Filonxxxl

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#2
Temat nieaktualny, ale dla potomności, bo może ktoś też będzie taka pierdoła jak ja :oops: i nie będzie wiedział gdzie tego szukać...

Postanowiłem pooglądać filmiki z tym modelem w nadziei zobaczenia jakiegoś testu dźwięków i... natknąłem sie na ten filmik:
a tam, dokładnie w 5:05 widać, gdzie Trix chowa kwity i nie tylko. Jest jeszcze woreczek z dodatkami, m.in. dwie postacie do kabiny (y)
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
#3
Super maszyna - Ja go mam w skali G firmy USA Trains z metalu - za to nie mam go kaj puścić, bo minimalny promień to 3000 mm – tez ma dźwięk, ale mój jest analog. Tam jest opis dźwięków, przy okazji wrzucę.
 
B

bobby74

Gość
#4
Też mi dluższą chwilę zajęło, zanim się domyśliłem, gdzie schowali papiery :)
Poniżej siostrzyczka od Märklina

image.jpeg


image.jpeg
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#6
Na tym filmiku widać ten parowóz ustawiony na rolkach, po uruchomieniu parowozu widać że pierwsza i druga rolka mają tendencję chodzenia na boki, szczególnie przy jeżdzie z dużą prędkością, pozostałe rolki, 3 i 4 są nieruchome, czyżby napęd pierwszej pary kół był felerny?. Co koledzy sądzicie o tym problemie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 12
Tabor 2
Tabor 13
M
Tabor 4
M
Tabor 7

Podobne wątki