• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Traxx i E189 na Polskich torach

Reakcje
7 3 0
#1
Witam

mam pytanie w najbliższym czasie wybieram się z Krakowa do Wrocławia, czy gdzieś po drodze mogę zobaczyć (zrobić zdjęcia tych lokomotyw)? Jeśli tak to proszę o namiary. Jeśli ktoś może to proszę także o namiary na inne miejsca na śląsku, okolicach Radomia oraz Łodzi

Pozdrawiam
 
Ł

Łukasz K

Gość
#2
Przepraszam jeśli temat zły ale nie widzę innego, odpowiedniego dla tego pojedynczego postu. Przeglądając włoskie galerie kolejowe, a także słynne "ju-w-tube" spostrzegłem transport lokomotyw oznaczonych jako E483.201 i 202 spółki "Pol-Miedź Trans", oraz P160DC w barwach Kolei Mazowieckich. Wszystkie loki jechały z Włoch tranzytem w składzie pociągu towarowego do Polski. link do ju-w-tubie:
http://www.youtube.com/watch?v=rlt4deBU ... r_embedded
Ciekawe jak szybko KM uzyska dopuszczenie w UTK do PCHANIA przez elektrowóz składu wagonów z pasażerami. Coś mi się wydaje, że ta pierwsza sztuka będzie przechodziła najpierw testy homologacyjne (w końcu Traxx P160DC był znany tylko z wizualizacji do tej pory (??)), a następnie testy ze składem piętrowych "bombardierów" celem dopuszczenia do właściwego użytkowania takowego. Ja w ubiegłym roku się woziłem ER75 KM na trasie do Siedlec, czy NEWAG 19WE SKM Wa-wa na trasie S1. Bardzo dobre przyspieszanie. Niech mają jeszcze do kompletu te push&pull we właściwym...zastosowaniu, bo na razie to pull&pull.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 247
Koleje w Polsce 3
Koleje w Polsce 0
A
Koleje w Polsce 2

Podobne wątki