• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam TRAXX - BR 285 LOTOS - PIKO 57535

sprzedam jak w temacie, model zakupiłem jakiś czas temu od Irka CoCu, u niego stał u mnie tak samo nigdy nie zrobił kółka, ja doposażyłem go w dekoder jazdy wraz z UPS, oraz z oryginalnego zestawu uzupełniającego (nie pamiętam jakiego producenta) zrobiłem czerwone światła na jednym z końców lokomotywy (widać na zdjęciach) bo oryginalnie lokomotywa nie ma w ogóle tych czerwonych świateł, montaż deka, UPS jak i tych świateł wykonał znany wszystkim kolega Karol M. ze sklepu dcc24, dodatkowo na wyposażeniu dwa pełne zgarniacze oryginalne od PIKO, widać je na fotkach- w osobnym woreczku. Oczywiście lokomotywa w pełni sprawna.

o tym że nie jest produkowana, i w ogóle było wydanych jej bardzo mało sztuk tylko wspomnę

oddam go za jedyne 11 obrazków z wizerunkiem Władka II Jagiełły które drukuje nam NBP, u mnie stoi może kogoś innego pociesz nie będę jak pies ogrodnika

Załączniki

CoCu

Znany użytkownik
Może celem uzupełnienia, skoro już mnie wspomniano.
U mnie model nawet nie stał, a tylko leżał w pudełku, ani razu nie użyty.
A dodatkowo dołączone odgarniacze nie są pełne, tylko kupiłem dwa dodatkowe w celu zaślepienia w nich wycięć na sprzęg modelarski i uczynienie z nich właśnie pełnych. Jednakże nie zrobiłem tego. A zatem są to dwa dodatkowe odgarniacze identyczne jak te zamontowane w modelu.