• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Transport PRL-u - irokez46

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Tak sobie przeglądałem ten Twój wątek bo wcześniej na niego nie trafiłem i jestem pod wielkim wrażeniem:eek: Super spatynowane modele i super, że jest się od kogo uczyć.Szkoda tylko, że ostatni dodany wpis był trzy lata temu. No i Mistrzu patyny dlaczego jeszcze nie masz własnego wątku w, którym mógłbyś podzielić się chociaż w części Twoją ogromną wiedzą i doświadczeniem o tym co? jak? i z czym? z maluczkimi ?:)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Bo nie lubię patynować ani pojazdów ani taboru kolejowego.Jest to czynność, która zawsze mnie denerwowała.Teraz nawet idę na łatwiznę i wysłałem dwie pierwsze lokomotywy do forumowego mistrza patyny.:D
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Bo nie lubię patynować ani pojazdów ani taboru kolejowego.Jest to czynność, która zawsze mnie denerwowała.Teraz nawet idę na łatwiznę i wysłałem dwie pierwsze lokomotywy do forumowego mistrza patyny.:D
Ok.Patyna to jedno, a zmysł ulepszania i poprawiania modeli to drugie. Masz taki dar i szkoda abyś tym się nie podzielił, tym bardziej jeśli tego już robić nie lubisz bo modele przez Ciebie waloryzowane są nadal rozpoznawalne bo mają to coś;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
U ciebie Piotrze jak się nic nie dzieje to przerwa dość długa, ale jak już coś zrobisz to szczena opada.:eek::eek::eek: Kapitalnie wyglądają te Białoruśki. Jestem pod wrażeniem. (y)(y)(y)
 

Podobne wątki