• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Transport PRL-u - irokez46

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.297 2 0
#62
Brekina popisała się jeśli chodzi o te modele do szczęścia tylko bruje zabudowy izotermy spotykanych na naszych drogach.Cały czas mam nadzieję że na aledrogo z czasem pojawią się kalki STW,WPTHW które świetnie by pasowały do Roburów
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#63
Roburki perfekcyjne, one nawet bez przeróbek wyglądają super. Z wcześniejszych prezentacji ciekawie wyglądają te zestawy z kontenerami P.O.L. i Hapag-Lloyd-em...
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#79
I teraz to mnie rozwaliłeś tym stwierdzeniem że cena mogłaby być niższa.Sorry, ale cena niecałych 100zł za tak wykonany model to nie jest jakoś wygurowana, zwłaszcza jak się to porównuje z gównianymi modelami Herpy w znacznie wyższej cenie.Nie wiem czy to tylko domena Polaków że wszystko by chcieli za darmo i to w najlepszej jakości.
 

Podobne wątki