• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Transport PRL-u - irokez46

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#43
Patyna super, od razu auta inaczej wyglądają.
Gdyby ktoś chciał, to w czeluściach magazynu stoi u mnie wolny ostatni taki Kamaz skrzyniowy, również z pomarańczową kabiną.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#49
Wszystkie modele bez wyjątku bardzo mi się podobają, wyglądają bardzo naturalnie i realnie.:)
Tylko mi smutno że, nie mam żadnego w swojej skromnej kolekcji.:cry:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#53
Piękne. Nie da się właściwie nic innego napisać. Rozkładasz mnie zawsze swoimi prezentacjami. Szkoda, że u mnie takie nie garażują.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#57
Te Robury są świetne. A Twoje działania z patynowaniem są genialne. Robury wyglądają jak w naturze.
Muszę i ja takowe nabyć. Ale czy starczy sił... tyle jest jeszcze do kupienia...
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#58
To jeszcze powiedz jak te kółeczka robisz skrętne, bo nie sądzę, że tak dużo inwestujesz w te zestawy o skrętnych osi. One skrętne tak "na sztywno"?
Roburki bardzo klasyczne, wyszły super.
pozdr.
 

Podobne wątki