• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Transport PRL-u - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#25
Dziś dwa Krazy i jeden Steyr.Modele robiłem już jakis czas temu i w tej chwili byłyby wykonane zupełnie inaczej.Zwłaszcza Stery, w którym kiper jest niezbyt zgodny z oryginałem.

SAM_9398.jpg
SAM_9399.jpg
SAM_9400.jpg
SAM_9409.jpg
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#27
Krazy wyglądają mocarnie, szczególnie ten z drewnianymi zastawkami. Wrócę do Tatr, nie mam prawa pamiętać tych pojazdów, ale jeden kierowca nieistniejącego PSTBK Garwolin opowiadał, że jeżeli któraś Tatra nie odpalała to kolego palącego samochodu podjeżdżał tyłem do tego niesprawnego, także oba pojazdy stykały się końcami skrzyń ładunkowych i popychał samochód kolegi aż do momentu zapalenia silnika niepalącej Tatry. Natomiast Krazy w tym przedsiębiorstwie, były skonstruowane w ten sposób, że na wypadek wojny zdejmowano im kipry i zakładano im wyrzutnie rakiet.
 
Reakcje
10.674 67 1
#28
Pośród pokazanych modeli najbardziej spodobały mi się tatra z 3W i kraz z nakładkami . Są niczym zdjęte z drogi . Co do steyr-a to też całkiem udany tylko jak na niego patrze to widzę go w kości słoniowej . Oczywiście wszystkie modele jak dla mnie są bardzo udane .
 

Podobne wątki