• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Transport ponadnormatywny, PKP, Paweł

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#1
Witam. Po przedstawieniu się na forum chciałbym zaprezentować swoją kolekcję w skali H0 (1/87). Głównie jest to wątek transportu ponadnormatywnego. Systematycznie będę wklejał zdjęcia swojej kolekcji, którą niestety już prawie całkowicie wyprzedałem.
Na filmie widać 1/3 albo 1/4 mojej kolekcji. Nie byłem w stanie sfilmować całej.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#4
Twój filmik bardzo fajnie się oglądało,wszystkie modele przedstawione są świetne ale najbardziej zainteresował mnie jacht :) Widzę że na graffiti też się znasz :)
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#5
Dziękuję za dobre słowa :) Jacht był jednym z moich najważniejszych modeli. Miałem do niego również podstawkę. Kiedyś posiadałem 2 jachty - jeden w zestawie do transportu, a drugi w zestawie z podstawką. Zrobiłem z nich jeden zestaw jachtu ze wszystkim, co oferowała Herpa do niego. Większym statkiem był model kontenerowca wykonany przez kolekcjonera z zagranicy. Przedstawię go prezentując kolekcję na bieżąco.

Jeśli chodzi o graffiti, to chciałem upamiętnić najlepsze ekipy z tamtych lat.
 
Ostatnio edytowane:

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#8
Ciekawa alternatywa na pokazanie kolekcji. Trochę tego masz, na takiej makiecie modele zawsze lepiej się prezentują. Chociaż widać, że przydałaby się większa. :)
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#9
Dokładnie - przydałaby się większa :) Miałem plan rozbudować ją w lewo i w prawo. W prawo miał być most dla samochodów i wiadukt dla kolei, a pod nimi fragment rzeki. Posiadałem już statek kontenerowiec od długości ok. 80 cm wraz z kontenerami, który miał być ustawiony na rzece - bardzo mi się podobają modele dużych statków kontenerowców w skali 1/87 :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#11
Same zachwyty u kolegów we wpisach powyżej, ale ja dam trochę dziegciu do tej prezentacji. Forma może i ciekawa, tylko popracuj trochę, żeby ręce nie trzęsły Ci się przy filmowaniu, bo momentami to oczopląsu można dostać.
 

Podobne wątki