• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja transport Ponadgabarytowy Transannaberg

lukastrans

Nowy użytkownik
Reakcje
34 0 0
#1
Witam jestem tutaj Nowy:) chciałbym wam pokazać tutaj moja kolekcje:) modeli w skali 1:87 wszystkie samochody sa robione na wzor jednej z największych firm w Polsce do transportu ponadnormatywnego Pozdrawiam i zapraszam do komentowania i oceniania;)na początek przedstawie 2 konie tzn Ciągniki siodłowe
, SNB12748.JPG
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
#5
Witamy nowego kolegę na forum:)komentuj i oceniaj modele innych i baw się dobrze(y)a twoje modele wyglądają bardzo fajnie teraz tylko podpiąć jakiś gabaryt i zaprezentować je w zestawie:)gratuluję.
 
OP
OP
lukastrans

lukastrans

Nowy użytkownik
Reakcje
34 0 0
#15
Witam,jakiś czas mnie nie było ( nie stety taka praca i domowe obowiązki ) no i modele:) ale podsyłam kilka zdjęć zrobionych naczep:) już do koni:) To naczepy kesselbrucke semi jak i imadło Goldiego )po zdjęciach nie widać zabrudzeń ale swoje już przezyly :D:D:)
 

Załączniki

Podobne wątki