• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja transport Ponadgabarytowy Transannaberg

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.554 68 0
#21
Fajnie że tacy jak Ty dołączają do nas, i można zobaczyć coś czego się w sklepie nie kupi, bardzo fajnie Ci to wyszło(y)
 

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
#27
Oj dzieje się dzieje. Na makiecie będą lepiej wyglądać.
Na przyszłość tutaj można wyłączyć znaj wodny.
Screenshot_20190728_175817.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.967 2 0
#29
Kapitalnie prezentuje się ten twój gabaryt z ładunkiem(y)no i ta zapowiedź też świetnie się prezentuje:)aby tak dalej.gratuluję
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
#32
Fapo wiem wiem gdzie sie dodaje;) ale myslisz,ze ktos bedzie zdj kopiował :D
Wtrącę moje 5 groszy.
Zdjęcia masz tragiczne. Brak ostrości plus sposób prezentacji... na stole kuchennym a w tle obiad, kanapki...
Już kiedyś był tu jeden kolega, który modele prezentował na desce klozetowej.
Jeśli chcesz pokazywać swoje prace to poświęć także czas na robienie zdjęć. Efekt będzie znacznie lepszy i odbiór przez forumowiczów inny.
No i nie rzucaj zdjęć w formie miniaturek.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
#33
Kolekcja zapowiada się bardzo ciekawie. Nowe naczepy + dźwig robią wrażenie. Dołączam się jednak do apelu Michała, trochę więcej pracy i będzie można liczyć na dużo lepsze efekty.
 

Podobne wątki