• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Transport Piwiński

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#2
Szkoda tylko, że przyszłościowa. Nie lepiej póki co skupić się np na FH w low decku z platformami? Takie modele byłyby na prawde ciekawe. :)
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
No ładnie to wygląda, trochę grube te naklejki, ale mimo to i tak mi się podoba. Volviak najlepszy...czekam na Scanie skoro i tak wybiegamy już w przyszłość ;)
 
OP
OP
DUHU

DUHU

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#7
No ładnie to wygląda, trochę grube te naklejki, ale mimo to i tak mi się podoba. Volviak najlepszy...czekam na Scanie skoro i tak wybiegamy już w przyszłość ;)
Będzie scania ale narazie robi się Volvik 2 osiowy i VWT5 Piloty a już wkrótce Volvik 4 osiowy innego przewoźnika od gabarytow ;) robiony na specjalną prośbę ;)
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Będzie scania ale narazie robi się Volvik 2 osiowy i VWT5 Piloty a już wkrótce Volvik 4 osiowy innego przewoźnika od gabarytow ;) robiony na specjalną prośbę ;)
A jaki będzie to przewoźnik jeśli można zapytać?

Którą generację Scanii można się od Ciebie spodziewać i w jakiej konfiguracji?
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Kolega ma dwa fajne projekty na uwadze, jeżeli skusi się do użycia kalkomanii w tych projektach to proponuję już składać zamówienia ;)
 
OP
OP
DUHU

DUHU

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#14
Tu jeszcze raz Volvo Piwińskiego ale tym razem od przodu ale już na warsztacie są kolejne dwa nie którzy co są w temacie gabarytów wiedzą z jakich to firm będą maszynki ;)
P1090817.JPG
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#17
Może z czasem coś zrobię w kabinie jak tak naprawdę jestem od kolei :) a gabaryty to takie drugie hobby ;) a ze mnie firmy poprosił o zrobienie modeli firmowych tak więc robie i chyba się podoba
Popdoba się podoba;). Też jestem od kolei ale ostatnio zabawiam się w pokazy modeli pojazdów w skali 1/76 po mojemu:).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 3
Pojazdy ciężarowe i autobusy 1

Podobne wątki