• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tramwaje w Łodzi

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
A czemu Cię to dziwi??
Proza życia urzędnika..., wieczny brak faktycznego rozeznania w sytuacji. Ale jak coś, to ZKT (analogia do KKA) jest.

Pozdrawiam,...
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Lubię te 803N. Mają w sobie to coś.
4N - klasyka. W Łodzi byłem w ten weekend ale nie widziałem żadnego z tych wozów. Za to GT8 widziałem. Nie znam się za bardzo na tramwajach, ale z obserwacji wyciągam wniosek, że sporo tramwajów łódzkich to dość stary tabor. Mylę się? Ale to mi się właśnie podoba, bo lubię stare :) (tramwaje). W Łodzi w aspekcie tramwajowym czuć jeszcze klimat IV epoki. Bo dworzec kolejowy Łódź fabryczna to już zupełnie inna epoka teraz, z tego co widziałem pełen XXI wiek - piękny. Robi wrażenie. Pozdrawiam wszystkich Łodzian z forum.
 
Ostatnio edytowane:

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.092 3 1
Robi wrażenie...
Zadam pytanie oftopiczne: Czy ma kolega może zdjęcia tej graciarni za płotem zajezdni z pierwszych zdjęć?
 

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.092 3 1
W dziale samochodowym jest chyba jakoś wątek o skali 1:1. A jeśli nic stosownego się nie znajdzie to na priv chociaż
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
To wszystko celowe działanie, zamykanie kolejnych walących się wiaduktów, linii tramwajowych, linii kolejowych pod pretekstem remontu, ulic, itp. mające na celu przekształcenie Łodzi w Festung Litzmannstadt.

A tramwaje się przydadzą, na barykady
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.273 58 3
https://www.facebook.com/1493212577620847/photos/a.1544934465781991/2528640854078009/?type=3&theater
Cytat ze strony: Popołudniowy wpis przekazujemy sekcji komunikacji miejskiej Z krawędzi peronu. Nieprzypadkowo meldujemy się spod zajezdni Brus w Łodzi, obsługującej m.in. podmiejską linię tramwajową z Łodzi do Lutomierska przez Konstantynów Łódzki. Ostatnio były to linie nr 43 i nr 43bis, które zawieszono w marcu 2019 roku.
Po wycofaniu tramwajów z linii konstantynowsko-lutomierskiej, mnożyły się kradzieże sieci trakcyjnej. Między innymi z tego powodu władze Konstantynowa Łódzkiego zdecydowały o demontażu sieci w granicach tego miasta (oczywiście z możliwym odtworzeniem infrastruktury). Donosił o tym wczoraj Transport-Publiczny.pl.

Na zdjęciu użytkownika Willem1951 z serwisu krzyżowanie tramwajów linii 43 (Łódź Północna - Lutomiersk) na mijance Brus. 5 maja 1991 roku.

Tomasz Gieżyński Kasper Fiszer - w razie pomyłek czy w potrzebie uzupełnienia danych, proszę Was o poprawki.
— w miejscu: zajezdnia Brus
75341130_2528640860744675_1181660732807184384_o.jpg
 

Podobne wątki