• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tramwaje w Łodzi

Reakcje
87 0 0
O matko bosko! Przecież to wygląda jakby tam dalej nie było dalej szyn!!! Już się nabrałem, tylko że zobaczyłem to następne zdjęcie (z linku), że tam dalej jest torowisko, tak? Jak Boga kocham to wygląda jakby szyny były ucięte, tylko sieć trakcyjna daje do myślenia.... Niesamowite "przejście" (szlak oszutrowany/szlak zielony, trawny), ale fajne zdjęcie.

Paweł R

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
14.013 390 29
"Zerówka" pod wiaduktem kolejowym na ul. Warszawskiej jedzie od strony krańcówki na ul. Wycieczkowej z stronę Zdrowia 2.09.2007

DSCF5150.JPG

Pod tym samym wiaduktem od strony "miasta " w kierunku krańcówki na ul. Wycieczkowej tramwaj linii 46 z Chocianowickiej 2.09.2007

DSCF5157.JPG

Paweł R

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
14.013 390 29
Nie jestem pewny czy tego nie pokazywałem, ale zaryzykuję, rozjazd nakładany na ulicy Kilińskiego niedaleko Tuwima podczas remontu dalszej części sieci tramwajowej, tu tramwaj miał improwizowaną krańcówkę.

P1170576.JPG