• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tramwaje w Łodzi

J1974H0

Znany użytkownik
Lubię te 803N. Mają w sobie to coś.
4N - klasyka. W Łodzi byłem w ten weekend ale nie widziałem żadnego z tych wozów. Za to GT8 widziałem. Nie znam się za bardzo na tramwajach, ale z obserwacji wyciągam wniosek, że sporo tramwajów łódzkich to dość stary tabor. Mylę się? Ale to mi się właśnie podoba, bo lubię stare :) (tramwaje). W Łodzi w aspekcie tramwajowym czuć jeszcze klimat IV epoki. Bo dworzec kolejowy Łódź fabryczna to już zupełnie inna epoka teraz, z tego co widziałem pełen XXI wiek - piękny. Robi wrażenie. Pozdrawiam wszystkich Łodzian z forum.

Ostatnio edytowane:

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Robi wrażenie...
Zadam pytanie oftopiczne: Czy ma kolega może zdjęcia tej graciarni za płotem zajezdni z pierwszych zdjęć?

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
W dziale samochodowym jest chyba jakoś wątek o skali 1:1. A jeśli nic stosownego się nie znajdzie to na priv chociaż

Paweł R

Łowca cech
Donator forum
H0e
Ekspert
To wszystko celowe działanie, zamykanie kolejnych walących się wiaduktów, linii tramwajowych, linii kolejowych pod pretekstem remontu, ulic, itp. mające na celu przekształcenie Łodzi w Festung Litzmannstadt.

A tramwaje się przydadzą, na barykady