• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tramwaje Szczecińskie

CoCu

Znany użytkownik
Docteur, wiem że lubisz mi czymś czasem dogryźć, mimo iż niby nic do mnie nie masz. Nawet już bawi mnie to co robisz. Fajny gość z Ciebie.
Ale mnie tu chodziło o coś innego. O nieco zaangażowania ze strony piszących w to co robią, znaczy co piszą. Czy naprawdę tak trudne jest sprawdzenie po napisaniu, czy nie zrobiło się gdzieś błędu? Szczególnie zaś w krótkim tytule wątku. Problem występuje często i dlatego mnie osobiście drażni.

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Matko, a już myślałem, że tylko u nas jeździ głównie tabor muzealny :D

Pytanie do ludzi, którzy może mieli do czynienia - jak to jest z tymi pokrywami wózków w Moderusach..? U nas maszyny takowych klap nie mają, prawdopodobnie z praktycznego punktu widzenia bo luzowniki idą w ruch non stop... jak to jest przy np. szczecińskich maszynach..? klapy na zamek wagonowy i ściąganie do odluzowywania każdej osi..? Przecież to zabiera kupę czasu... no chyba, że rozwiązali to inaczej..?

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
W czeluściach komputera znalazłem skany swoich zdjęć z października 1992 roku. Niestety, pogoda była bardzo kiepska, więc fotki takie sobie.

img757.jpg
img756.jpg

Gerson

Znany użytkownik
W związku z remontem kapitalnym zajezdni tramwajowej "Pogodno" w Szczecinie część mało używanego taboru została wystawiona na tory zewnętrzne.

Konstal 4N. Rok produkcji 1956. Numer taborowy 216H.
IMG_7032AA.jpg

IMG_7057AA.jpg

Konstal 3N - pług lemieszowy. Rok produkcji 1954.
IMG_7044AA.jpg

IMG_7052AA.jpg

Konstal 4N - pług lemieszowy. Rok produkcji 1956.
IMG_7046AA.jpg

IMG_7047AA.jpg

IMG_7049AA.jpg

Konstal 3N - pług lemieszowy. Rok produkcji 1954.
IMG_7043AA.jpg

IMG_7053AA.jpg

IMG_7040AA.jpg

Gerson

Znany użytkownik
Tatra TK4Dt, rok produkcji 1987, numer taborowy 143 oraz
Tatra TK4Dt, rok produkcji 1986, numer taborowy 106.

IMG_7058AA.jpg

Tatra TK4Dt, rok produkcji 1985.
IMG_7059AA.jpg

Tatra TK4Dt, rok produkcji 1987.
IMG_7067AA.jpg

IMG_7074AA.jpg