• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Trako 2011

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#1
Krótka fotorelacja z targów kolejowych, które odbyły się w terminie 11-14.10.2011 r. w Centrum Targowym MTG SA w Gdańsku. Trochę zdjęć z bocznicy oraz ze Świata Małej Kolei.
 

Załączniki

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#3
Ten wyświetlacz to taki ukłon w kierunku historii MPK Poznań. U nas tramwaje miały numer linii na okrągłej białej tarczy.

A co do Trako modelarskiego... na zdjęciach tylko moduły Felixa widzę. Co jeszcze było wystawione? Coś nowego może?
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#5
z Modułów były tylko moduły Felixa i stacja jak mi się nie pomyliło Pawłowo . Były jeszcze wystawy modeli w gablotach i to na tyle z modelarstwa na Trako . :(
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#6
Grzeju napisał(a):
Ten wyświetlacz to taki ukłon w kierunku historii MPK Poznań. U nas tramwaje miały numer linii na okrągłej białej tarczy.
Tak, wiem, zresztą takie numery na okrągłej tarczy były na tramwajach praktycznie we wszystkich polskich miastach, a na pewno w Warszawie. Natomiast rzeczywiście chyba tylko w Poznaniu postanowiono do tej tradycji nawiązać w nowym taborze. Mnie się to podoba.

maciekk napisał(a):
z Modułów były tylko moduły Felixa i stacja jak mi się nie pomyliło Pawłowo . Były jeszcze wystawy modeli w gablotach i to na tyle z modelarstwa na Trako
Faktycznie, z modelarstwa było niewiele. Nie robiłem żadnych zapisków, ale z całą pewnością była jedna, długa makieta H0, złożona z wielu modułów (nie wiem, czy wszystkie były jednego autora, czy kilku) oraz fragment makiety (można to chyba określić jako diorama) TT, na której właśnie prezentowano m.in. pokazane na zdjęciach wyżej modele ST44 i EN56.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 29
Imprezy 86
Imprezy 9
Imprezy 23
Imprezy 52

Podobne wątki